Wpis z mikrobloga

Z jednej strony mi trochę głupio że niektórzy mimo zagrożenia i pandemii normalnie sobie chodzą do pracy, a ja chuem do góry sobie leże na L4 i nie zamierzam się nigdzie ruszać z domu, jedynie do stokrotki po piwo. Ja bym w pracy teraz po prostu chyba oszalal, w tamtym tygodniu tylko o tym myślałem a teraz totalny luz. Także szacunek dla ludzi co mimo wszystko dalej normalnie funkcjonują #pracbaza

#koronawirus #covid19
  • 7
@Hejtel ja się jakoś dziwnie stresuje będąc w pracy przez tego wirusa, trochę się że mnie śmieją z biura 2 osoby że jak mam się zarazić to i tak się zaraze i to że się nie witam czy klamkę otwieram łokciem to przesada :f
@Hejtel Normalnie pracuję, nic się nie stresuję. Pracy i tak mniej, część osób na wolnym, ale i tak pójdą zwolnienia, bo już się do tego przymierzają
@Hejtel: niech ci nie jest głupio, produkujemy teraz towar na magazyny, którego i tak teraz nikt nie kupi, będzie tak stał, to iluzja która pęknie za jakiś czas.0.7 tyle muszę przez cały dzień w siebie wlać by nie myśleć o tym, że jeśli dzisiaj coś złapię to za 5 dni mnie wykręci i skończę na oiomie bo mam problemy z ciśnieniem, hdybym pracował na śmieciówce już teraz budowałbym szałas w lesie