Wpis z mikrobloga

@ElectroNICK takiego Volvo to można zrobić super lepsze foty, że każdy będzie chciał kupić :D ale druga sprawa, że nie masz co liczyć teraz na zainteresowanie bo każdy woli trzymać kasę póki się nie uspokoi sytuacja.
@ElectroNICK: Daj zdjęcia od spodu, tak żeby było widać gdzie są wycieki to sprzeda się od razu. Ktoś sobie wynegocjuje upust na naprawę i kupi. Chyba, że jesteś handlarzem i wszystko było wyczyszczone to niestety... chyba trzeba będzie poczekać.
@readme: Ja już dałem cenę 7k poniżej średniej ceny i napisałem że cena nie podlega negocjacji. Mam dość ludzi co dzwonią i juz przez tel sie targują. A jak jakiś przyjedzie to chce za pół darmo.
@ElectroNICK Zdjęcie #!$%@?,jak ktoś patrzy na zdjęcia to by nie kupił. Btw, zdjęcia modzone w fotoszopie odrzucały nawet mnie, a ja mam w dupie zdjęcia w ogłoszeniu xD
@Beszczebelny: w zyciu nie kupie auta z turbo ladnymi, pozowanymi, fancy zdjeciami w ogloszeniu. Zwykle, normalne foty i wiesz co bierzesz a nie fotki z insta. #!$%@? mnie industrialny motyw fabryki w tle czy zachod slonca odbijajacy sie w lakierze. Kupuje auto, nie umiejetnosci kadrowania i fotoszopowania sprzedawcy
@kmt187: