Aktywne Wpisy

Brydzo +303
Telewizja, która skupia się na konkretach.
#debata
#debata
źródło: Screenshot 2025-05-23 205425
Pobierz
matthew1990 +15
Nawrocki mial za zadanie sie nie zblaznic i tego nie zrobil :-)
9 dni i odpoczniemy od tuskobotow
#debata
9 dni i odpoczniemy od tuskobotow
#debata




![Nieistniejące "masowe groby" w Kanadzie [fragment podcastu]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/b3e9c9a59dcfe98620d09f1ff3af46f41f3214293e5ad1cfb44dd94b2cc371d6,q80.png)
#andrzejduda #wyboryprezydenckie2020 #wybory #koronawirus @Andrzej-Duda #polityka
źródło: comment_15843632866iVnBppUtFNYFf7tZd07im.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@MiKeyCo: Ma najpiękniejsza cechę- nie jest podnóżkiem Kaczyńskiego
@VaPowaty1973: bardzo dobrze, j---ć to nowe ZOMO
@Serrrek: Akurat w to śmiem wątpić. Jest prawdopodobnie pierwszym zaraz po Dudzie, który by poszedł na wspolprace.
@MiKeyCo: G---o prawda, to by było dla niego i jego partii s---------o.
@Serrrek: O ile pamiętam jego partia wpisała na swoje listy człowieka, który otwarcie nazywał ją "zorganizowaną grupą przestępczą" i wchodziła w koalicję z każdym, kto proponował wystarczające apanaże. Była koalicja z komunistami, była koalicja z agenturą niemiecką, była koalicja nazwana przez nich polską i grająca na nutach patriotycznych.
PSL pójdzie z każdym i odwoła się do dowolnych nastrojów byle
@MiKeyCo: Słowo klucz: skorzystać. Wszyscy widzieli jak skończyła Samoobrona. Wejście z pisem w konszachty to śmierć. Zresztą, jak tam senat? Już się PSL sprzedał?
Jedyną grupą która jest na tyle głupia żeby wejść w jakąś koalicję z pisem jest agentura rosyjska zasiadająca obecnie w sejmie
@Serrrek: Nikomu nie był potrzebny to i nikt nic nie oferował. Gdyby dostali to by poszli za paczkę fajek.
@Serrrek: Zielone ludzili Pawlaka? XD
@MiKeyCo: P-----l p-----l
@MiKeyCo: Pawlak w ruskich propagandówkach pluje na Polskę? Bo ja raczej kogoś innego z takich działań kojarzę