Wpis z mikrobloga

kilkanascie osob przy dwoch bankomatach zagrozeniem dla sytuacji w kraju


@defkor: Ty manipulujesz mimowolnie czy celowo trollujesz jak dzban? Nigdzie nie napisałem, że jest to zagrożeniem dla gospodarki kraju. Najpierw może naucz się czytać ze zrozumieniem to co ktoś napisał a nie to co sobie wymyśliłeś a potem zabieraj się za dyskusję w internecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: pisałam o tym w komentarzu u jakiegoś Mirka w ubiegłym tygodniu, że najgorsze co będzie to bieg na banki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
to ty napisales o sytuacji nadzwyczajnej ktora nia nie jest,


@defkor: Znowu sobie coś wymyślasz. Ja napisałem, że takie natężenie nie jest zwyczajne. To co się dzieje jest niecodzienne i odbiega od normy. I to jest fakt. I prawda jest taka, że takie działanie może prowadzić do pogorszenia sytuacji. To też jest fakt. Jeśli nie wiesz z czym to się wiążę to zwyczajnie nie masz w ogóle zielonego pojęcia o ekonomii
  • Odpowiedz
jeśli się rzuci odpowiednia ilość ludzi to owszem, zabraknie, bo pieniądze na koncie nie mają pokrycia w fizycznych banknotach.


@LuxEtClamabunt: Mówię o aktualneji a nie o całościowej sytuacji w której wszyscy mieszkańcy robią run na banki. Generalnie na razie nam ta sytuacja nie grozi by NBP nie nadążyło zapewniać gotówki. Większy problem na tę chwilę stanowi teraz jej ewentualna dystrybucja czyli obsługa oddziałów i bankomatów.

ale jak bank upadnie, to syndyk
  • Odpowiedz