Wpis z mikrobloga

nie ważne, gdyby coś się stało i banki poszły by się pierdut to bez gotówki jesteś nikim


@chilimaniac: przecież przez wyciąganie gotówki banki mogą "iść pierdut" i wtedy ta twoja gotówka może ci co najwyżej papier do dupy zastąpić. XD
  • Odpowiedz
ja #!$%@? xD jak ludzie zaczną masowo wypłacać pieniądze z banków na świecie to będą kolejne spadki na giełdach i bankom się skurcza zasoby


@Meybah: ja to wiem, ty to wiesz, pewnie trochę innych osób to wie. Starsi ludzie - niekoniecznie.
  • Odpowiedz
i bardzo dobrze niech ludzie wyplacaja i niech się banki też boją, ich akurat mi Nie szkoda za to jak wykorzystują Polaków


@chilimaniac: nie masz za dużego pojęcia o podstawach ekonomii, prawda?
  • Odpowiedz
chyba ze szybko kupisz zloto poki jeszcze nie jeblo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KarmelowyJeremiasz: mam trochę, ale raczej symboliczne ilości. :< A jeszcze w sobotę myślałem czy by nie dorzucić do koszyka (chociaż w sensownych cenach i tak termin realizacji 30 dni).
  • Odpowiedz
niech sobie każdy robi co chce, ci co mają pieniądze niech z nimi robią co chcą, a ci co nie mają niech sobie piszą posty na wykopie o tych ludziach


@chilimaniac: to jeszcze dodaj niech ci co nie mają podstawowej wiedzy ekonomicznej niech ją uzupełnią.
  • Odpowiedz