Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
nieźle w tym lidllu to wygląda
-co okolo 10 minut wpuszczają małe grupy ludzi
-na taśmie może sie rozłożyć tylko jedna osoba
-po skasowaniu klienta, taśma i ogólne miejsce gdzie leżały produkty jest czyszczone
-nie mozesz spakować produktów do wlasnej torby tylko do wózka i dopiero poza sklepem mozesz spakować produkty do swojej torby xd

w tym samym czasie w np. biedronce, uj, gurwa, zapraszamy wszystkich xd
#koronawirus #2019ncov #lidl #biedronka
  • 22
@Anty_Chryst: Byłem właśnie w Biedronce i w Lidlu i standardy praktycznie te same. 1 osoba przy taśmie, sugestia płacenia karta/telefonem. Zarówno w Biedronce jak i w Lidlu nie widziałem żeby ktoś czyścił taśmę po każdym kliencie.
Możesz pakować do własnej torby także ostatnia informacja też fake.

Pracownicy Lidla widziałem również pracują na taśmach bez rękawiczek lateksowych. Gdzie w Biedronce wszyscy w rękawiczkach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trinty: jak ktoś nie myje rąk po przyjściu to i tak sie zarazi bo przecież produkty nie są dezynfekowane lecz mieisca na których stały, a jak ktoś myje ręce to te wszystkie procedury mycia miejsc są niepotrzebne ¯\_(ツ)_/¯
Ej moja biedronka to wygryw, nie wiem czy tak jest wszędzie ale na Radlinie rozdają jednorazowe rękawiczki na wejściu, proszą o jak najszybsze zakupy i #!$%@?ą ludzi że nie trzymają od siebie odległości, trzeba brać wózki