Wpis z mikrobloga

Wczoraj wyjechaliśmy do Polski.Wiem,że powinniśmy pozostać w UK, ale dziewczyna się uparła.Pojechaliśmy w czwórke ja,dziewczyna,nasza córka i pies.Odprawa przez Calais BEZ PROBLEMÓW.Przez Belgie jak burza.Problemy zaczęły się dopiero w Niemczech .Na wysokości Essen pierwsza kontrola.Wie haisen coronavirus ? Dobrze,że miałem w średniej niemiecki więc odpowiadam że Bayern Munszen good.Przepuścili nas.Ale najgorsze miało dopiero nadejść.Już za Dortmundem policja w strojach SS oraz Wermachtu ustawiła bramki z drutów kolczastych.Myślałem,że śnie.Zatrzymali nas i ta sama gadka : Wie haisen coronavirus? Więc ja znowu że Bayern Munszen good...jak mi #!$%@?ł karabinem przez morde...I krzyknął Borussia Dormund uber alles !!!.I wtedy moja dziewczyna włączyła się do akcji i błagalnym głosem: ich habe nein Bayern..ich bin love Borussia..i artykułuje LE WANDOWSK I.#!$%@? głupia #!$%@? zapomniała, że on właśnie z Borussi do Bayernu przeszedł! Niemiec się dosłownie wściekł i zgwałcił nam psa !!!Moją dziewczyne gdzieś zabrali a mnie wywieźli do burdelu koło Kolonii.Mam 60 euro na czysto od klienta.Potrzebują jeszcze 4 osoby do pracy.Jakby co to priv,Nara.
#pasta #koronawirus #heheszki
  • 18
@Szkieletor Nie byłoby tych idiotycznych plusów i mniej nowych podatków, wiek emerytalny byłby większy i może wkoncu wzięliby się za wiek emerytalny kobiet. Coś może by zostało w budżecie a nie je jechanie na zajebistej koniunkturze. Pisi nawet to potrafil zepsuć.