Wpis z mikrobloga

@ElGovanni: Symfony za trudne jest dla większości tych co się zwą "Programiści PHP" trzeba myśleć i nie można tam n-----ć gówna byle gdzie, nie mówiąc już o tym że wymaga czytania dokumentacji albo sfcastów na początku żeby się wgryźć w temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@micke: Mam podobne wrażenie... Brałem udział w kilku projektach w usa i kanadzie. Jak był używany codeigniter lub lalavel to to pierdzielnik taki że głowa mała. Większość kodu była nawet niezgodna z tym co jest w oficjalne dokumentacji. Jak się pytalem czemu tak to odpowiedź była "no hehe, wiesz trzeba było to zrobić szybko". Już nie wspomnę o wydajności, testach i jakiejkolwiek spójności i trzymania się chociaż jakiś standardów. W
  • Odpowiedz
@micke: nie jestem pewien, bo dawno już nie korzystałem ani z Symfony ani z CodeIgnitera, ale czy przypadkiem CodeIgniter nie jest po prostu znacznie szybszy od Symfony? Z tego co kojarzę był całkiem wydajny...
  • Odpowiedz
@franky1: Nigdy mnie nie interesowało, który młotek natywnie szybciej wbija gwoździe skoro o wydajności oprogramowania decyduje przede wszystkim kod projektu. Usiłowałem znaleźć teraz jakieś relatywne benchmarki (w których można faktycznie porównać wydajność SF i CI), ale CI nie udało mi się znaleźć za to ostatnich 8 wersji SF bez problemu.
  • Odpowiedz