Wpis z mikrobloga

Sytuacja na rynku gastro jest przykra, nie ma co ukrywać.
Proponuję wrzucać na tag #jedzenie71 i #wroclaw lokale gastro które mimo wszystko pozostają otwarte i są warte polecenia, dowożą jedzonko lub można odebrać samemu. Nie kazdy jest na pyszne.pl.
Ja zaczynam:
Pobite Gary, ul. Redycka

Wołam innych Mirków z Wrocławia, którzy w temacie gastro się udzielają:
@klokupk (jestescie czynni? Na fb jest info z wczoraj) @Iudex @Darth_Gohan @Giacomina (żeby dla cb golonki nie brakło)
Pobierz krave - Sytuacja na rynku gastro jest przykra, nie ma co ukrywać.
Proponuję wrzucać n...
źródło: comment_1584213402aq8EeDgZfzYHCeYwIOozPV.jpg
  • 17
@krave Wok In czynne na wynos i dowóz. Wczoraj wystartowaliśmy z Wolta (zbieg okoliczności z tą sytuacją "na mieście", od ponad miesiąca już załatwialiśmy tego Wolta)
Jak będzie mało zamówień, bo Wolt ma trochę małe zasięgi, to może sam będę też jeździł, a w gratisie coś dorzucał. Zobaczymy.

Btw do zamówień na dowóz wrzucamy Dobry materiał losowo. Taka niespodzianka niezapowiedziana
@krave: Co do jedzonka na pyszne, to taki protip: można przejrzeć ofertę na pyszne, a potem sprawdzić ją na stronie restauracji, bo tam często można zamówić bezpośrednio. Pyszne pewnie coś tam im zabiera od zamówienia. Ostatnio udało mi się tak zoptymalizować koszty pizzy od Pizzerii Bube, którą swoją drogą polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krave: To i ja się udzielę.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:pizza-time.pl
Ogarniamy dosyć spory kawałek Wrocka i okolic, a w zwiazku z mniejszą iloscia zamówień i pustymi drogami możemy troszkę nagiąć strefy dostaw. Kto glodny to zapraszam.