Wpis z mikrobloga

To co się dzieje ostatnio to piękny przykład foliarstwa.
Lidl przed 7 rano w miasteczku ok 24 tysięcznym, a obsrani p0lacy już szturmują sklepiki aby w 10 minut wykupić wszystko bo umrą z niedożywienia i wielkiego koronawirusa xD

Najlepsi foliarze z ostatnich dni:
- rano po dostawie mięsa w jednym ze sklepów w moim mieście, wykupiono mięso w kilkanaście minut. Podobno ludzie prawie się bili.
- sprinty januszy +50 w walce o mięso/mąke/makarony
- jeden foliarz kupił ostatnio na raz 10 paczek polędwiczek z kurczaka i 10 paczek mięsa wołowego
- drugi wykupił 3 palety chleba xDDDD
- kolejna osoba wykupiła dwie palety mąki.
- znajomy został zwyzywany w kolejce przez foliarza bo niby nie zachował odległości xD

powoli zaczynam wykładać swoje rzeczy, a on mówi "Odległość", to ja mu mówię "Proszę się nie przejmować", a on do mnie "Polaczku, zamknij mordę" XD


Aha i pamiętamy zamykajmy wszystkie siłowanie czy inne małe skupiska ludzi, a sklepów gdzie jest na raz pewnie ze 100 osób albo więcej i nie wiadomo czy ktoś jest chory, czy ci nie kichnie/smarknie w kilkunasto metrowej kolejce to nie.

Zdjęcie nie jest moje.

#koronawirus #covid19 #bekazpodludzi #bekazfoliarzy
technojezus - To co się dzieje ostatnio to piękny przykład foliarstwa.
Lidl przed 7 ...

źródło: comment_15841707124tPccafuOIyYgxN4aokBtd.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smutny_kojot: Może czas przejść na wegetarianizm, badania pokazują, że osoby ograniczające mięso są mniej narażone na zachorowanie/lepiej znoszą infekcję #covid19 naprawdę nie umrzesz jeśli przez tydzień nie zjesz p----i z kurczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@technojezus Dziwi Cię to ? Polowa ludzi panikuje bo się zwyczajnie boi a druga polowa wie ze jak dziś nie zrobi zakupów to w poniedziałek może juz nie kupić podstawowych rzeczy. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień a jeszcze wszyscy krzyczą żeby siedzieć w domu. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw.
  • Odpowiedz
@boss69: ludzie panikują przez media.

Zapomniałem, lepiej tracić godność i koczować pod sklepem godzinę, aby być pierwszym przy wejsciu, a potem toczyć batalię z Grażynami i Januszami bo jak nie kupisz 20 paczek mięsa to umrzesz xD

Ja sie zastanawiam co by bylo, jakby wojna była. Toć ci luszie by się zabili o makaron czy mąkę.
  • Odpowiedz
@technojezus:

Zapomniałem, lepiej tracić godność i koczować pod sklepem godzinę, aby być pierwszym przy wejsciu, a potem toczyć batalię z Grażynami i Januszami bo jak nie kupisz 20 paczek mięsa to umrzesz xD


Nie za kazdego mamusia to
  • Odpowiedz