Wpis z mikrobloga

To co się dzieje ostatnio to piękny przykład foliarstwa.
Lidl przed 7 rano w miasteczku ok 24 tysięcznym, a obsrani p0lacy już szturmują sklepiki aby w 10 minut wykupić wszystko bo umrą z niedożywienia i wielkiego koronawirusa xD

Najlepsi foliarze z ostatnich dni:
- rano po dostawie mięsa w jednym ze sklepów w moim mieście, wykupiono mięso w kilkanaście minut. Podobno ludzie prawie się bili.
- sprinty januszy +50 w walce o mięso/mąke/makarony
- jeden foliarz kupił ostatnio na raz 10 paczek polędwiczek z kurczaka i 10 paczek mięsa wołowego
- drugi wykupił 3 palety chleba xDDDD
- kolejna osoba wykupiła dwie palety mąki.
- znajomy został zwyzywany w kolejce przez foliarza bo niby nie zachował odległości xD

powoli zaczynam wykładać swoje rzeczy, a on mówi "Odległość", to ja mu mówię "Proszę się nie przejmować", a on do mnie "Polaczku, zamknij mordę" XD


Aha i pamiętamy zamykajmy wszystkie siłowanie czy inne małe skupiska ludzi, a sklepów gdzie jest na raz pewnie ze 100 osób albo więcej i nie wiadomo czy ktoś jest chory, czy ci nie kichnie/smarknie w kilkunasto metrowej kolejce to nie.

Zdjęcie nie jest moje.

#koronawirus #covid19 #bekazpodludzi #bekazfoliarzy
technojezus - To co się dzieje ostatnio to piękny przykład foliarstwa.
Lidl przed 7 ...

źródło: comment_15841707124tPccafuOIyYgxN4aokBtd.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koloses: zobacz ile testów zrobili w innych krajach, a ile zrobili w Polsce. U nas na chwilę obecną jest 2889 wykonanych testów, inne kraje (Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy) wykonały więcej testów o ponad kilkaset procent. Uważasz, że w Polsce jest zarażonych mniej niż 100 osób, serio?
  • Odpowiedz
@technojezus: To jest śmieszne jak ludzie mówią, że każdy robi zakupy, żeby nie wychodzić z domu dłużej xD A jakimś cudem jest 3x więcej osób niż zwykle, chociaż wcześniej ludzie robili zakupy częściej, bo tylko na 2-3 dni maksymalnie xD
  • Odpowiedz
@technojezus ludzie nie kupują ponad stan, żeby to chomikować bo boją się że jutro świat pierdyknie. Kupują ponad stan by nie wychodzić tak często i zostać w domu. Przynajmniej ja tak robię kupując 4 x 4 rolki srajtasmy.

Co nie znaczy że nie uważam, że Grażyna która kupuje kosz papieru a Janusz z brajanem ciągną paletę lubelli jest patalogiczno niedorzeczne.
  • Odpowiedz