Wpis z mikrobloga

W sumie po tym jak Trump zachowuje sie w sprawie epidemii #koronawirus (bagatelizuje, obwinia Europejczykow) z cala pewnoscia moge juz stwierdzic, ze ten gosc jest na poziomie Kononowicza, tylko ze akurat on chcial byc prezydentem i mial na to hajs a Krzysio hajsu niestety nie ma.

Moze w rownoleglym wszechswiecie Konon urodzil sie w dobrze postawionej rodzinie i jest prezydentem Polski a rodzice Trumpa byli biednym rodzenstwem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i teraz mieszka w domku drewnianym w Alabamie albo innym Kentucky razem z cpunem Waltem Dryholem i nagrywa expose do kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#trump #kononowicz #patostreamy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chińczycy nic nie z-----i oni byli zaatakowani wirusem i celowo go wypuścili za granicę kraju.


@alfons-metody: blad, badania mowia, ze wirus przeskoczyl z luskowca na czlowieka okolo listopada 2019. Ze wzgledu na dlugi czas inkubacji najprawdopodobniej roznosil sie na swiecie juz w styczniu.

Temu by nie byli jako jedyni na świecie walczący z wirusem temu by cały świat pracował nad
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Patrząc na to jak działają rządy w Europie to jakby ten wirus zaczął się tutaj to byłby jeszcze większy b----l

70% zachoruje, z czego okolo 15-20% przejdzie chorobe ciezko i moze potrzebowac pomocy w szpitalu.

Daje to 8.69 mln ludzi potrzebujących pomocy w szpitalach - ile jest miejsc w Niemieckich szpitalach :D?
  • Odpowiedz
Patrząc na to jak działają rządy w Europie to jakby ten wirus zaczął się tutaj to byłby jeszcze większy b----l


@Myrten: byc moze sluzby w Europy nie chowalyby glowy w piasek tylko od razu zaczely by dzialac?
  • Odpowiedz
Daje to 8.69 mln ludzi potrzebujących pomocy w szpitalach - ile jest miejsc w Niemieckich szpitalach :D?


@Myrten: okolo 34.000 miejsc z respiratorami. Zakladam, ze te prawie 9 mln ludzi to liczba jednak przeszacowana, ale z powodu tego, ze Chinczykom nie udalo sie opanowac epidemii na poczatku mozemy ja tylko rozciagac w czasie i liczyc, ze uda sie uratowac najwiecej ludzi
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Nie podjęli odpowiednich działań jak już wiedzieli z Chin co się dzieje, więc jakby to u nich się zaczęło to było by jeszcze gorzej

okolo 34.000 miejsc z respiratorami. Zakladam, ze te prawie 9 mln ludzi to liczba jednak przeszacowana, ale z powodu tego, ze Chinczykom nie udalo sie opanowac epidemii na poczatku mozemy ja tylko rozciagac w czasie i liczyc, ze uda sie uratowac najwiecej ludzi


W Chinach
  • Odpowiedz
@kszychu: > Może to prawda, ale na pewno p-----------ś rzędy wielkości, nie trylionow, tylko bilionów. Cała gospodarka świata nie ma tryliona $. Więc coś tam słyszałeś pewnie z anglojęzycznych źródeł, ale jesteś analfabetą i już w drugim zdaniu mówisz o miliardach ( 6 zer mniejsza liczba niż trylion), czyli z kolei niedużych kwotach jak na gospodarkę USA.

@kszychu: dokładnie tak, jak piszesz! - przez to, że jestem p---------m analfabetą i wolę używać krótkiej skali, w-------m osiągnięcia DT tysiąc razy w górę!

a DT dał przeciętnemu
Nizarlak_Horoszczanski - @kszychu: > Może to prawda, ale na pewno p-----------ś rzędy...

źródło: comment_1584125298RabhBuZ9ljJ7hr137zCKlQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
przez to, że jestem p---------m analfabetą i wolę używać krótkiej skali, w-------m osiągnięcia DT tysiąc razy w górę!


@Nizarlak_Horoszczanski: No średnio, bo w kolejnym zdaniu użyłeś wielkości mld, która nie występuje w krótkiej skali. Więc poprzestańmy na Twoim analfabetyzmie, jak to uprzejmie określiłem.
  • Odpowiedz