Wpis z mikrobloga

@Onii-chan-san_Senpai: Ja mam od lat pakiet internet + telewizja(z której właściwie korzystają tylko moje dzieci) i mogę polecić z czystym sumieniem. Jakiekolwiek przerwy/naprawy/konserwacje zdarzają się bardzo rzadko, a jakość połączenia jest doskonała. Dodatkowo ludzie na infolinii są bardzo ogarnięci.
Z minusów to na pewno Toya nie jest najtańszą siecią(pakiet TV bogaty + dostęp do usług PVR + HBO GO + pakiet pociecha + internet 250Mbps = 177zł/mc) i prędkość wysyłania mogłaby
S-Type - @Onii-chan-san_Senpai: Ja mam od lat pakiet internet + telewizja(z której wł...

źródło: comment_1584055342GUUnSYnOyQGDQ5h9M1yPXs.jpg

Pobierz
@Onii-chan-san_Senpai: ja posiadam od lat zarówno tv jak i internet i o ile o tv nie ma co złego powiedzieć, to do internetu mam kilka zastrzeżeń. Po pierwsze jeśli chodzi o awarie, to w moim przypadku większe ( nie ma internetu więcej niż przez godzinę ) zdarzają się kilka razy w roku. Natomiast od jakiegoś czasu występują (głównie wieczorem) duże skoki pingu, co jest bardzo irytujące, bo czasem dzieje się tak
@Onii-chan-san_Senpai: od prawie dwóch miesięcy internet strasznie wolno chodzi, wczoraj nieoczekiwanie przestał działać. Nigdy nie miałem problemów z nimi, pare lat już korzystam, ale w ciągu ostatnich miesięcy padaka. Jeszcze dekoder telewizji, który włącza się sam nie wiedzieć czemu, co jest irytujące. ()