Wpis z mikrobloga

Ehh miałem nie ulegać tej histerii ale widząc co się dzieje w sklepach na wszelki wypadek zrobiłem zaopatrzenie na 2 tygodnie. Prawdziwe szaleństwo zacznie sie pewnie jutro i w sobote, dlatego wolałem zrobic #zakupy dzisiaj.

Do #biedronka nawet nie wchodziłem bo takie tłumy, że nie było sensu. W #kaufland #siedlce lepiej ale i tak więcej ludzi niż w sobotę przed niedzielą z #zakazhandlu

Papieru toaloetowego nie udało mi się kupić nigdzie #zalesie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak za komuny ale zrobiłem mały #cebuladeals i wymieniłem się z jednym facetem za makaron po kursie 4 rolki papieru za 1 paczkę makaronu.

#koronawirus #2019ncov #preppers #apokalipsa
Pobierz
źródło: comment_1584016655BK8h1mpPVuZQIkQbr8yztK.jpg
  • 24
czyli jesteś na równi z kretynami co wykupil cały papier xD


@godoto: można tak powiedzieć aczkolwiek mi sie te rzeczy nie zmarnują, nie kupiłem przesadnie dużo a jestem spokojniejszy bo lepiej jest mieć jakies minimalne zapasy niż nie mieć, nie wiadomo co bedzie jutro ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jutro Janusze mogą zacząc wykupywać wszystko, widziałem ludzi z kartonami oleju w wózku i 20kg cukru

Mąki normalnej już
no już widzę ile osób w PL czy innych krajach europejskich myje tylek zamiast się podetrzec


@saskiaa: jak nie będzie czym podetrzeć to nie będą mieli wyjścia i będą musieli myć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A nawet jakby z obsraną dupą chodzili to od tego sie chyba nie umiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)