Wpis z mikrobloga

To nie jest clue #antynatalizm , ale zawsze warto przypomnieć. Może wam się nie spodobać, może wam zrujnować życie. Nuda w życiu i brak widzenia jego sensu nie jest powodem żeby nadać sobie sens nową zabawkę. Plus według badań im inteligentniejszy człowiek tym bardziej nie może wytrzymać z gaworzącym dzieckiem czy nawet przedszkolakom przez dłuższy czas. Czasami nawet kocha jak DNA każe, ale zbyt długa zabawa nie może sprawiać mu przyjemności i ma słabszą więź z dzieckiem. Więc jak jesteście w stanie pomyśleć to to zróbcie. Tylko #childfree #dzieci
Pobierz M.....D - To nie jest clue #antynatalizm , ale zawsze warto przypomnieć. Może wam się...
źródło: comment_1584001805qnPyKabnpGagUC7uhNzAiU.jpg
  • 76
"this is a real mothergood"

To są brednie. Prawdziwe macierzyństwo to owszem - ciężka praca ale też spełnienie, satysfakcja, miłość radość i duma a często sens życia w tym smutnym jak #!$%@? świecie :)
Musiałeś być nieźlie pokaleczony skoro uważasz inaczej.
@kruszon_: Hej - nieszczęścia się zdarzają. Dotyczy to każdej dziedziny życia, nie tylko macierzyństwa. Wypadki chodzą po ludziach - każdy z nas może dostać raka albo inne gówno - będziesz nieszczęśliwy bez względu czy masz dziecko czy nie.
@safuka

a często sens życia w tym smutnym jak #!$%@? świecie


Zróbmy sobie dzieciaka, żeby też mógł doświadczyć życia na tym smutnym jak #!$%@? świecie.

Wypadki chodzą po ludziach - każdy z nas może dostać raka albo inne gówno


Dokładnie, dlatego nie twórzmy nowego życia.

będziesz nieszczęśliwy bez względu czy masz dziecko czy nie


Z tego powodu chcesz unieszczęśliwić jeszcze dziecko?
@kruszon_: no pięknie powyciągałeś wszystko z kontekstu XD...

Mam wrażenie że obydwaj kierujemy się własnymi doświadczeniami - moje są wspaniałe, Twoje przypuszczam były gówniane przykro mi... No cóż - niech każdy zostanie przy swoim zdaniu.