Wpis z mikrobloga

Grubo. Siedzę w szpitalu. Miałem atak ciśnienie (prawdopodobnie po innym leku). Pogotowie mnie zabrało profilaktycznie. Tydzień temu wróciłem z Kenii. Zgadnijcie wobec kogo zastosowano procedury na koronawirusa bo mam 37.3 (zero kaszlu, innych objawów i jeszcze do dziś mierzona coddziennie temp była super). Będę informował. #koronawirus
Frollo - Grubo. Siedzę w szpitalu. Miałem atak ciśnienie (prawdopodobnie po innym lek...

źródło: comment_15839647054oNctGmKUY0sX6h6xfqUil.jpg

Pobierz
  • 32
Tydzień temu wróciłem z Kenii. Zgadnijcie wobec kogo zastosowano procedury na koronawirusa bo mam 37.3 (zero kaszlu, innych objawów i jeszcze do dziś mierzona coddziennie temp była super).


@Frollo: A to ciekawe czemu ta procedura skoro w Kenii nie ma ani jednego przypadku koronawirusa.
@trumnaiurna zakład że nie?

@jmuhha tak jestem odizolowany. Na oddziale obecnie przyjęć obecnie.

Muszę powiedzieć tak, profesjonalizm pełen. Generalnie ja nie mam objawów korony. Żadnych. Ale jednak procedury zostały włączone i pobrano mi przed chwilą wymaz na koronę. Liczę że będzie dobrze i że jutro wrócę do domu!
@szurszur miałem awarię (Enter Air) w Egipcie. Spędziliśmy noc w Hurgadzie w drodze powrotnej. To zaniepokoilo Panią doktor. Generalnie to ja przez cały wyjazd wręcz chorobliwie przestrzegałem zasad higieny, mycia rąk i ciągłej ich dezynfekcji
@trumnaiurna pół komara tam nie było. Serio. Ponadto muga tropic cały czas. Byliśmy nad oceanem, tam w ogóle nie ma komarów malarycznych (i żadnych innych w tym okresie)