Wpis z mikrobloga

  • 17
Grubo. Siedzę w szpitalu. Miałem atak ciśnienie (prawdopodobnie po innym leku). Pogotowie mnie zabrało profilaktycznie. Tydzień temu wróciłem z Kenii. Zgadnijcie wobec kogo zastosowano procedury na koronawirusa bo mam 37.3 (zero kaszlu, innych objawów i jeszcze do dziś mierzona coddziennie temp była super). Będę informował. #koronawirus
Frollo - Grubo. Siedzę w szpitalu. Miałem atak ciśnienie (prawdopodobnie po innym lek...

źródło: comment_15839647054oNctGmKUY0sX6h6xfqUil.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
Ale powiem że różne mam myśli. Że po co to. Że mogłem zataić informację. Że przecież na pewno nie mam. Nie róbcie tak. Lepiej 100 razy zasiać panikę i nie mieć racji niż przeoczyć jednego głupka co był najmądrzejszy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@jmuhha ciśnienie ok. Unormowane lekko. Był to przede wszystkim atak paniki. Nie Wiem ile trwa badanie. Oby krótko. Boję się jechać na zakaźny... Teraz nie mam korony na bank, ale kto wie czy tam nie dostane. :/ bardzo liczę na kwarantannę domową w razie czego.
  • Odpowiedz
@Frollo no właśnie #!$%@?...Zatajanie absolutnie nie, ale sianie paniki jest słabe. Przez to ludzie kupują 100l mleka, 100 kg cukru, 100 kg mięsa. Wiekszosc fabryk w Polsce pracuje na 3 zmiany. W ciągu kilku dni przecież nie postawi się 100 dodatkowych fabryk żeby było 100x więcej martwego wieprza. Ludzie, nie wykupujcie jedzenia innym. Nie chodźcie całymi rodzinami do sklepu... #!$%@?, to nie wojna:)
  • Odpowiedz
@trumnaiurna a skąd. Ebola jest w ciul lepsza. Zabija szybko. Nie ma szans się rozplenic. Ubije 2-3 miasta i po sprawie. Wirus co tak lekkie ma objawy jest o tyle #!$%@?, że jak nagle zmutuje to wybije pół świata. Tak było z Hiszpanka. Najpierw zaraziła w ciul ludzi, potem zmutowala i papa 50 mln:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@trumnaiurna no to zobaczymy z tą malarią! Jednak wychodzę do domu. Wyniki które mi pobrali były na grypę (negatywny). Podejrzenie covidu nie istnieje- nie byłem w żadnym kraju zagrożonym, nie mam żadnych objawów typowych i nie miałem z nikim takim kontaktu. Jutro mam się zgłosić rano do oddziału zakaźnego w celu diagnozy ewentualnych chorób tropikalnych (szczepilem się na co się dało przed wyjazdem)w tym malarii. Moim zdaniem jednak będzie negatyw. Wziąłem
  • Odpowiedz