Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

402

Próba pobrania opłaty za parkin 95 zł!

Właściciele supermarketów sprytnie wymyślili sobie patent na pobieranie pieniędzy od zwykłych obywateli. Wydzierżawili teren parkingowy zewnętrznej firmie, która ma siedzibę w Warszawie, a ta firma wprowadziła sobie regulamin i w sprytny sposób zgarnia pienią

slawomir-sniegon
slawomir-sniegon
slawomir-sniegon
z
youtube.com
dodany: 26.10.2024, 07:38:03
  • #
    mandat
  • #
    kara
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    oplata
  • 338
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Film sprzed 3 lat. Nominacja do złotej łopaty.
konto usunięte
z wykop.pl
  • 24

Komentarze (338)

najlepsze

jegertilbake
jegertilbake
26.10.2024, 14:23:04 via Wykop
  • 487
Przestańcie zostawiać swoje gruzy na parkingach sklepów, które sa dla klientow to problem zniknie. Dziwnym trafem te same sklepy z dala od centrum gdzie im Janusze nie parkuja na 8h idac do pracy nie pobierają biletów wcale.

Postawcie sie na pozycji wlasciciela sklepu, ktorego klienci nie zrobia tam zakupow z uwagi na brak miejsca do zaparkowania.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jegertilbake
jegertilbake
26.10.2024, 15:21:24 via Wykop
  • 70
@Acozord: Dalej mogą po prostu miec w------e i tego nie płacić, poza tym co to ma do rzeczy? Maja zrezygnować z dbania o wlasne dobro, bo czasem ktos sie zmęczy albo ma problem? Robia co muszą
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
26.10.2024, 16:03:00 via Wykop
  • 70
@manjan: To widocznie tam tez mieli problem.

PS czego Warszawiacy nigdy nie dodaja miasta jak pisza o rejonie Warszawy xD to juz mem.

O tym, ze to w Warszawie pomyslalem tylko dlatego, ze nie napisales gdzie i sie nie pomylilem ta metoda ani raz xD
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
26.10.2024, 11:29:08 via Wykop
  • 184
Hmmm a nie lepiej po prostu pobrać ten bezpłatny bilecik z parkomatu i wsadzić za szybę? Afera z tzw. d--y ¯\(ツ)/¯
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

snx
snx
26.10.2024, 11:35:28 via Wykop
  • 212
@ArnoldZboczek: bo żal mają blokersi którzy liczą na darmowy parking.
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
26.10.2024, 12:02:15 via Wykop
  • 165
@snx: zgadzam się, pamiętam czasy, kiedy pod lidlem nie dało się zaparkować, bo zostawiali samochody i szli na cały dzień do pracy. Parkometry skutecznie rozwiązały problem.
  • Odpowiedz
Tylko_noc
Tylko_noc
26.10.2024, 08:53:05 via Wykop
  • 92
wystarczy nie placic tej oplaty
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

libertarian_artificial_intelligence
libertarian_artificial_intelligence
26.10.2024, 10:21:41 via Wykop
  • 117
@Tylko_noc: wystarczy nie kupować w takim supermarkecie
  • Odpowiedz
Tylko_noc
Tylko_noc
26.10.2024, 11:19:36 via Wykop
  • 49
@libertarian_artificial_intelligence: czesto dotyczy to nie tylko supermarketow
ale warto wiedziec ze taka firma nie ma podstawy prawnej do zazadania danych kierowcy, a i nawet posiadacza pojazdu
  • Odpowiedz
dbanel
dbanel
26.10.2024, 15:08:29 via Android
  • 75
Nic lepszego się z supermarketami nie przydarzyło niż wprowadzenie parkometrów. Mam gdzieś ciołków co biletu nie mają, przynajmniej zawsze jest gdzie zaparkować.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Crankees
Crankees
Crankees
26.10.2024, 21:25:09 via Wykop
  • 6
@Kroshkar: Wydaję mi się, że bilety są tańsze od systemu, który "czyta" i rozpoznaje rejestracje każdego konkretnego samochodu przejeżdżającego przez szlaban.
  • Odpowiedz
IvanBarazniew
IvanBarazniew
IvanBarazniew
26.10.2024, 21:45:41 via Wykop
  • 4
lepszym rozwiązaniem byłby szlaban postawiony przy wjeździe


@Kroshkar: Szlaban to dodatkowy kłopot i proszenie się o korki jak ktoś sobie o opłacie przypomnę dopiero przy szlabanie.
  • Odpowiedz
jozinzbazin2
jozinzbazin2
jozinzbazin2
26.10.2024, 21:00:26 via Wykop
  • 62
Fascynujące. Wykopki durne mają problem z płatnymi parkingami przy marketach i miejscach gdzie brakuje parkingów. Przestańcie parkować swoje szroty pod sklepami zamiast normalnie płacić za parking, to będzie ok. Jakoś poza centrum i na wsiach gdzie też są markety jakos płatnych parkingów nie ma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

N331
N331
27.10.2024, 01:32:46 via Wykop
  • 5
@jozinzbazin2: właśnie ta zaraza pochłania wszystkie parkingi, także te które nie mają problemu z miejscem i nie klientami.
  • Odpowiedz
N331
N331
27.10.2024, 09:39:18 via Wykop
  • 2
@jozinzbazin2: marnowanie czasu i zdrowia uczciwych klientów tam gdzie nie ma problemu z brakiem miejsc
  • Odpowiedz
Acozord
Acozord
26.10.2024, 13:47:12 via Wykop
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

przema1990
przema1990
27.10.2024, 07:47:38 via Wykop
  • 6
@lukasz_crw: Ci debile wystawiają mandaty nawet jak kupisz bilet. Raz dostałem jak poszedłem kupić bilet, drugi raz bilet za szybą a i tak wystawili. Za każdym razem reklamacje ciągnęły się tygodniami i miesiącami. Reklamacje uznają ale kasy oddać nie chcą, dopiero po interwencji rzecznika praw konsumentów i straszeniu policją sprawa ruszyła. Omijać sklepy z ich parkingami to problem zniknie.
  • Odpowiedz
carahiluk
carahiluk
carahiluk
27.10.2024, 16:00:49 via Wykop
  • 4
@przema1990: widzisz, mi kiedyś też wystawili mandat (opłata dodatkowa xd - a nie żaden mandat). Miałem bilecik ale panu kontrolerowi zaświeciły się oczy i tam gdzie nie mógł wejść i sprawdzić czy jest bilet wrzucił mandaty xd. Oczywiscie wziąłem ten świstek i sobie tam czytam że nałożono opłatę dodatkową blabla.. no więc telefon w dlon i dzwonię na infolinię tego zacnego śmiesznego operatora parkingu xd no i dowiedziałem że jak
  • Odpowiedz
J.....s
J.....s
konto usunięte 26.10.2024, 20:56:38 via Wykop
  • 42
Lidl koło stacji. W ciągu dnia wolnych miejsc na parkingu jak na lekarstwo, bo januszerka sobie park&drive zrobiła... Odkąd wprowadzili płatne parkowanie można w końcu zakupy zrobić.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Olsea
Olsea
Olsea
27.10.2024, 09:58:07 via Wykop
  • -2
@JackDaniels: przy takich cenach to ja się nie dziwię
  • Odpowiedz
MatiHanys
MatiHanys
MatiHanys
26.10.2024, 21:16:00 via Wykop
  • 28
Gdyby banda idiotów jeżdżących na mecze i na basen parkowali 200 metrów dalej na ogromnym darmowym parkingu, to nikt z Carrefoura nie postawiłby tych parkomatów
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
26.10.2024, 22:08:28 via Wykop
  • -4
@MatiHanys: mordo u mnie w promieniu kilku kilometrów nie ma boiska a są parkomaty pod każdym większym sklepem
  • Odpowiedz
MatiHanys
MatiHanys
MatiHanys
26.10.2024, 22:17:24 via Wykop
  • 3
@Icouldbeyourmom: ten sklep stoi w takim miejscu, że nikt z niego nie skorzysta jako darmowego parkingu do pracy w centrum, jedynym powodem postawienia parkomatów był pełny parking podczas meczów piłki/żużla i w okresie otwarcia basenu (czerwiec-wrzesień)
basen jest naprzeciwko sklepu, stadion zaraz obok (chociaż główne wejście jest trochę dalej)

https://www.google.pl/maps/dir/Rynek+w+Rybniku,+Rynek,+44-200+Rybnik/Carrefour,+Gliwicka+45,+44-200+Rybnik/@50.10434,18.531617,15z/data=!3m1!4b1!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x471149779e468565:0xe9e12fbfd9915370!2m2!1d18.5420569!2d50.0955518!1m5!1m1!1s0x471148d737d91f05:0xbe18010bff9df744!2m2!1d18.5456272!2d50.113114!3e2?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI0MTAyMy4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
  • Odpowiedz
Morf
Morf
26.10.2024, 16:20:05 via Wykop
  • 20
Powinni postawić szlabany to może się skończy p---------e januszy jak to pobieranie opłaty za parking to "grabież".
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DDexter
DDexter
27.10.2024, 06:51:12 via Wykop
  • 0
@Morf: montaż i utrzymanie szlabanow tez kosztuje. Jak myślisz, kto za to ostatecznie miałby zapłacić?
  • Odpowiedz
krzysiek_14
krzysiek_14
26.10.2024, 09:41:16 via Wykop
  • 19
Ja w sumie staram sie omijać sklepy z płatnymi parkingami, zawsze jest w pobliżu jakiś który ma bezpłatny parking.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ToksycznyArek
ToksycznyArek
ToksycznyArek
26.10.2024, 10:37:06 via Wykop
  • 55
@HerrBorowiecki: Zazwyczaj płatne parkingi mają sklepy położone w strategicznych punktach - blisko urzędów, uczelni lub biurowców. W większości przypadków ma to chronić przez zastawianiem parkingu przez niebędących klientami. Na obrzeżach te same sklepy nie będą irytować kupujących.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
27.10.2024, 06:46:59 via Wypiek
  • 3
@krzysiek_14 W Wałbrzychu sporo sklepów ma darmowe parkingi. Kilka biedonek i Lidl mają parkingi z firmy parking-serwis, to omijam tego raka jak ognia, bo nawet paragon z zakupów im nie wystarcza. Dopiero interwencja u właściciela parkingu może coś zdziałać.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3310
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3131
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3097
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2945
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2462
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #policja
  • #prawo
  • #samochody
  • #pytanie
  • #fotoradary
  • #strazmiejska
  • #motoryzacja
  • #parking
  • #punktykarne
  • #prawojazdy
  • #kierowca
  • #kiciochpyta
  • #parkowanie
  • #fotoradar
  • #polska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking