Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie dotyczące programowania, czy znacie jakiś sensowny bootcamp w kierunku UX/UI, może częściowo online, na który nie szkoda pieniędzy? Ogólnie przeszukałem mnóstwo stron, a ofert kursów bez sensownych ocen jest zbyt dużo i są zbyt drogie, żeby bez doświadczenia się w to pchać. Jestem ogólnie zielony w temacie i chciałbym zacząć swoją przygodę z programowaniem/może designem i nie wiem, czy do końca UX jest tym kierunkiem, no bo staram się znaleźć jakiś zawód z przyszłością. W co najlepiej iść? Pomożecie? #programowanie #pytanie #pomoc #kurs #kursy #uxui #ux #ui #design #bootcamp #javascript #pracbaza
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hiroszi - no właśnie jestem na takim poziomie, że właściwie to się zlewa mi w jedno i to samo. UX mnie dość interesuje ze względu na stronę psychologiczną. A z ciekawości spytam, bo jestem nowy, jak ktoś ma przekreślony nick, to znaczy, że dostał bana?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeh: Czy poszedłeś jakoś w ten temat dalej? Sam się zastanawiam nad tym i nie do końca wiem jak to ugryźć.
  • Odpowiedz
Poszedłem w Pythona. Podstawy zacząłem sam, natomiast teraz biorę korki i powoli idę do przodu. I jeśli chodzi o kierunek to na początku to były testy ale teraz widzę, że lepiej chyba celować w deva.
  • Odpowiedz