Wpis z mikrobloga

Gdy #koronawirus wejdzie za mocno xD

https://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/news-lancia-ypsilon-hybrid-naprzeciw-normom,nId,4373423

ja pierniczę, wiedziałem, że Lancia była jeszcze we Włoszech utrzymywana, ale nie sądziłem, że będą jakoś tego - może i ładnego - ale jednak - trupa - unowoczesniać xD a tu dają hybrydę. No spoko, spoko. Fiat strong :(.

#fiat #samochody #motoryzacja
źródło: comment_1583922290Kp1uPA1efKp0arVRfFgsp8.jpg
  • 11
@Student_AWAS: Ty krytykujesz, a ja Alfaholik ich pochwalę! Cytuję:

W samej tylko pierwszej połowie 2019 roku sprzedano 34,7 tys. egzemplarzy, co przebija na przykład europejską sprzedaż Alfy Romeo (29 tys.). Co jest akurat dobrą dla nas wiadomością, ponieważ jedyny model Lancii powstaje w Tychach.


Bardzo dobra wiadomość dla Polski i polskiej gospodarki!

Nic więc dziwnego, że Włosi ani myślą kończyć produkcję Ypsilona, czego dowodem jest wprowadzenie właśnie nowej wersji silnikowej, noszącej
A wygląd Ypsilon jest bardzo dobry, jakość wykonania i podróżowanie b. dobry.


@Ludvigus: to fakt, przez swoją markę nie może niestety grać w tej samej lidze co A1, ale to fajne auto było - skóry dobrej jakości i wygląd jak wchodziła też był ok. Teraz niby brzydka nie jest, ale Fiat po ciągnięciu przez kilka lat Grande Punto powinien jednak czegoś się nauczyć.
W samej tylko pierwszej połowie 2019 roku sprzedano 34,7 tys. egzemplarzy


@Ludvigus: Ten model jest tam popularny od lat - ze sprzedażą na poziomie 50 tys rok w rok. Tak by sobie uzmysłowić ile to jest - to np Skoda Rapid - sprzedała się w granicach 60-70 tys sztuk rocznie... ale w całej europie.