Wpis z mikrobloga

@anoysath: pańśtwo wprowadza zakaz imprez wiec.... ej szukajcie numeru do piosenkarki, przeiceż to piosenkarka jest organizatorem musimy ją osobiście poinformować xD
W stanie wojennym ponoć jaruzelski z kwiatami i czekoladkami osobiście każdą impreze zamykał i przepraszął z zainstniałą sytuację.
  • Odpowiedz
kraj z kartonu i płyty OSB.


@anoysath: czemu kraj? raczej jakiś klub, czy co to ma być ? czemu obrażasz innych ludzi? iwesz, że to mowa nienawiści ? zgłaszam to.
  • Odpowiedz
@Kejran: Jednej z "lepszych i popularniejszych" w Twojej rzeczywistości. Dla mnie to tylko marna podróba polskiej nowej fali z lat 80. Ewidentna wręcz inspiracja Korą, wczesną Urszulą, czy Trojanowską. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Mam wymieniać dalej? Zawiałow jest tak samo innowacyjna, jak Podsiadło, czyli wcale.
  • Odpowiedz
ej szukajcie numeru do piosenkarki, przeiceż to piosenkarka jest organizatorem musimy ją osobiście poinformować xD


@MateriaBarionowa: no ale skoro ktoś ją na ten koncert zabukował to mają na pewno numer do jej menadżera, wypadałoby równolegle z przekazaniem info publiczności dać znać artystom, że impreza odwołana
  • Odpowiedz
@anoysath: bardzo mnie bawią wykopki, których przerasta zauważenie, że klub powinien się skontaktować z wykonawcami, żeby im przekazać, że ich koncerty są odwołane xD

nie wspominam już o kucach, co słuchają tylko nocnego kochanka, i są ignorantami w każdym innym gatunku muzyki xD
  • Odpowiedz