Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Czy wiecie, że ludzie płacą za pięcioletni telefon o wydajności najtańszego umidigi czy innego telefonu z biedronki - 1000zł( za refurbished 64gb, bo #!$%@? z każdej strony brudne używki za 6 stów to w ogóle żart xD )? Cena iPhone 6s, telefonu o absolutnie żenującym wyświetlaczu, tragicznej baterii (1700mah), właśnie mnie szczerze rozbawiła.
Miałem ten pomiot szatana. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego kalkulatora xD
#android #telefony #apple
pepies - Czy wiecie, że ludzie płacą za pięcioletni telefon o wydajności najtańszego ...

źródło: comment_15838082728i3O4kTq8q4TqQfzAAbKGQ.jpg

Pobierz
  • 56
  • 36
@pepies: ja wiem że to głupi bait, ale wrzucę przynajmniej wynik z AnTuTu, bo jeszcze ktoś się nabierze xD. Tłumaczyć że ilość mAh nie ma 100 procentowego przełożenia na czas działania na baterii i tego że rozdzielczość wyświetlacza nie zawsze jest najważniejsza chyba też nie ma sensu.
poCoWamMojNumerTelefonu - @pepies: ja wiem że to głupi bait, ale wrzucę przynajmniej ...

źródło: comment_1583818245nxDXnyH8EaIAh7AIUB0Gsq.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@poCoWamMojNumerTelefonu: ale sot już ma xD 4h przy nowej baterii to przecież żart najniższych lotów. I tak, ten wynik AnTuTu potwierdza, że to na dzisiejsze standardy kalkulator :D ja absolutnie rozumiem ludzi kupujących nowsze iphone'y ze względu na system, przyzwyczajenia i ich wydajność. Nikomu do kieszeni nie zaglądam. Ale pięcioletni telefon w cenie nowego średniopółkowca... Top kek xD
pepies - @poCoWamMojNumerTelefonu: ale sot już ma xD 4h przy nowej baterii to przecie...

źródło: comment_1583818549Zip3NpSl5dMHXySEGUovgy.jpg

Pobierz
@pepies: zawsze gniję z tego bóldupienia ludzi o to, co ktoś robi ze swoimi pieniędzmi. Jakbym potrzebował na szybko telefon, to nawet bym się nie zastanawiał tylko brał jakiegoś starego iphona, bo od razu wgrywam backup, wszystko mi się zsynchronizuje i nie muszę się męczyć z ustawieniami w tanim androidzie, którego po tygodniu już będę miał ochotę wyrzucić na śmietnik
@MultiGumis: wgranie backupu z iphona na androida nie jest takie proste. ludzie są przyzwyczajeni do iosa i nie dziwię się zupełnie, że wolą teoretycznie mniej wydajny telefon, ale za to wygodny i taki, do którego się już przyzwyczaili zamiast tracić kilka tygodni na naukę nowego systemu i przerzucanie danych z myślą o tym, że i tak za jakiś czas kupią sobie nowszego iphona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pepies: roznica jest prosta.

Kupilem w tamtym roku ojcu jqko pierwszy smartfon xiaomi a2 lite. Co chwile bylo, "a czemu to jest tak? A czemu to sie pokazuje? "Wczesniej bylo inaczej" i tak przez 3 tygodnie.

Wkurzylem sie, kupilem iphona7. Moze z 2 razy o cos zapytal, a ma go juz rok.
@QuaLiTy132: moj iP8 raz w zyciu sie sam wylaczyl, bynajmniej nie z powodu niskiej temperatury bo bylo to wiosna. codziennie wychodze do pracy przed 6 jak jeszcze czesto jest ujemna temperatura, codziennie gra muzyka ze sluchawek i ani razu mi sie nie wylaczyl ani nawet nie spowolnil (czasem tez go uzywam podczas spaceru). telefon dwuletni. malo tego mimo, ze zywotnosc baterii sie zmniejszyla o ~10% to roznica jest dla mnie niezauwazalna.