Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Czy wiecie, że ludzie płacą za pięcioletni telefon o wydajności najtańszego umidigi czy innego telefonu z biedronki - 1000zł( za refurbished 64gb, bo #!$%@? z każdej strony brudne używki za 6 stów to w ogóle żart xD )? Cena iPhone 6s, telefonu o absolutnie żenującym wyświetlaczu, tragicznej baterii (1700mah), właśnie mnie szczerze rozbawiła.
Miałem ten pomiot szatana. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego kalkulatora xD
#android #telefony #apple
Pobierz
źródło: comment_15838082728i3O4kTq8q4TqQfzAAbKGQ.jpg
  • 56
@hdh3he3: Jeśli chodzi o wyświetlacz to nie zauważyłem żeby było coś nie tak. Procesor szału nie robi, typowy średniak. Kierowałem się tym, że jednak SD625 u mnie nie dostawał zadyszki, więc i SD636 sobie poradzi.
@pepies: Trochę sam się zaorałeś ale plusy zgarniesz. To ze ten telefon jest jeszcze faktycznie coś warty na wtórnym rynku to fakt świadczący o nim POZYTYWNIE. To ze hehe XD ci się w głowie to nie mieści tego nie zmienia. Realnie wyciągasz za to jeszcze kilka stówek. Pieniądz nie śmierdzi nawet jak kupujących nazwiesz debilami a fakt jest taki ze Apple najlepiej trzyma cenę. Ówczesny konkurent na androidzie jest warty tyle
6s jest zajebisty, dalej używam, mimo że na dzisiejsze standardy uważany za relikt przeszłości to dalej śmiga bez zarzutu ( ͡° ͜ʖ ͡°) bateria za stówkę wymieniona na nową w międzyczasie i nie ma problemu z notorycznym rozładowywaniem.
@pekak: Sam bóldupisz. Niech każdy kupuje to co mu pasuje i tyle. Korzystałem przez wiele lat z iphona i jakiś czas temu przeszedłem na pixela 2 xl, następnie na 3 xl a dzisiaj użytkuje s20 ultra samsunga. Nie tęsknie za iphonem i ich systemem ios. Do pracy zdecydowanie bardziej sprawdza się system android - tak jest w moim przypadku.
Polecam też kiedyś skorzystać z czystego androida w pixelu.
@pawel86: well, ja nie wchodze na wykop pisac "hurr durr jak mozecie przepłacać tyle za nowego samsunga albo google pixela" i generalnie mam w dupie kto jaki telefon używa. to zazwyczaj androidziarze mają jakąś misję nawracać ludzi na jedyny słuszny system i wyśmiewać ludzi, którzy zapłaicli więcej za telefon
@pekak: to o czym piszesz ma miejsce po obu stronach ;) częściej dzieje się to u fanboyów androida bo telefon z andkiem na pokładzie można mieć za dużo mniejsze pieniądze. Apple nie jest takie wspaniałe. Jeśli ktoś ma cały ekosystem od apple to spoko, wtedy praca z telefonem jest bajeczna. Ale iphone w połączeniu z systemem windows to jest katorga i tutaj android lepiej się sprawdza. Nie ma lepszy i gorszy.