Wpis z mikrobloga

@Boyzee zrobił na jakiś czas. Tak samo jak ublock robił robotę po adblocku. Im blocker staje się popularniejszy tym szybciej reklamodawcy go obejdą. Bo skuteczny i niewykrywany sposób blokowanie reklam nie istnieje.

@TomaszWKS
zrobił na jakiś czas. Tak samo jak ublock robił robotę po adblocku. Im blocker staje się popularniejszy tym szybciej reklamodawcy go obejdą. Bo skuteczny i niewykrywany sposób blokowanie reklam nie istnieje.


@oslet: @Boyzee
Bo to jest nieustanna walka jednych z drugimi, którą jednak - w mojej ocenie - wygrywają adblockery. Gdy uBlock przestaje działać, zwykle wystarczy zaktualizować filtry i pomaga. W dodatku można dodawać niestandardowe filtry chociaż nie do końca wiem
@TomaszWKS no właśnie o to chodzi, skuteczność blokowana to jedno (nawet jak raz na dzień mi się jakaś reklama pojawi to faja mi od tego nie uschnie) a wykrywanie blokerów to drugie. Wielu stron nie da się normalnie używać z adblockerami bo po prostu na to nie pozwalają. I tu adblokery nie są góra i nigdy nie będą (technicznie NIE DA SIĘ zabronić stronie sprawdzić czy reklama została zablokowana czy nie, nie