Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna zerwała ze mną na dwa tygodnie-zabranilem jej imprez co weekend. Po roku od jej powrotu okazuje się, ze przespała się z kolega w trakcie tej przerwy. Sama się nie przyznała, napisał do mnie ten kolega bo ma zdjęcia ze mną na insta i się domyślił, ze robi mi się w ch. Generalnie czułem ze coś jest nie tak, ja zabiegałem o uwagę a ona miała mnie w D. Szczerze? 100 razy lepiej jest kogoś oszukać zdradzić niż zostać zdradzonym. Można mieć w tedy #!$%@? i patrzeć jak ta druga osoba jest w rozsypce psychicznej i wpada na dno swoich kompleksów. Od teraz będę zdradzać. #zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Aha, czyli masz świadomość, że zdrada powoduje, ze druga osoba jest w totalnej rozsypce, wiesz jak to potwornie boli bo sam to przeżyłeś i świadomie chcesz teraz niszczyć jakimś dziewczynom życie za to, że Twoja dziewczyna cie zdradziła...
Albo jesteś głupi albo potwornie złym człowiekiem żeby mścić się na niewinnych dziewczynach i przerzeucać na nie to co zrobiła Tobie twoja ex - w sumie to nawet jesteś od niej gorszy.