Wpis z mikrobloga

Na dnie Morza Bałtyckiego zalegają ogromne ilości ton amunicji konwencjonalnej i chemicznej. Dzięki wsparciu międzynarodowego zespołu, polscy badacze pracują nad ocena zagrożenia oraz podają cenne wskazówki jak sobie z nim radzić.

Link do znaleziska - Amunicja w Morzu Bałtyckim dużym zagrożeniem dla środowiska naturalnego

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach.Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem.Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️ Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają Ci się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #zainteresowania #swiatnauki #morze #wojna #baltyk #iiwojnaswiatowa
sropo - Na dnie Morza Bałtyckiego zalegają ogromne ilości ton amunicji konwencjonalne...

źródło: comment_1583746845Iple1jZ4hqvq6iM9OQydD0.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
Plusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy i uwzględnił przy wołaniu do przyszłych znalezisk
  • Odpowiedz