Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wcześniej kto tego jeszcze nie zrobił to ostatni moment żeby zabezpieczyć się w twardej walucie. Twardej czyli w naszym regionie Euro. Dolar leci jak glupi w dół i nic go już nie zatrzyma. Euro pnie się jak oszalałe (ale pisałem już tu o tym)
Ktoś ostatnio napisał żebym dał znać następnym razem w co zainwestować więc podałem już wcześniej euro i znowu się nie pomylilem ;)
Jak narazie znowun kilka tysięcy do przodu w tydzień ( ͡º ͜ʖ͡º) Wcześniej giełda (makarony polskie S.A).

#waluty #wlochy #koronawirus #europa #gielda #finance
Caracas - Tak jak pisałem wcześniej kto tego jeszcze nie zrobił to ostatni moment żeb...

źródło: comment_1583740185RKgQPdbOuiRLzabF10BSys.jpg

Pobierz
  • 16
@Sagitarius Nie przełoży. Funt - Brexit. USA za mocno powiązane z ropą oraz Chinami. Koleracja Euro/USD musi być sporą w dodatku Rubel idzie w dół. Biorąc jeszcze inne czynniki właśnie takiej jak kryzys we Włoszech (co wbrew pozorom stabilizuje Euro) w najbliższym okresie tak to będzie wyglądać.

@Cybher1 wyjaśnione lekko u góry chociaż wiele innych czynników na to wskazuje. Ale musiałbym napisać o tym na kilka stron A4 :)
@Sagitarius może nie za miesiąc aż tak w przyszłość nigdy nie wybiegam na giełdzie. Zawołam jak przekroczy 4.4 lub 4.45 jeżeli ktoś ma odpowiedni kapitał taki wzrost jest już dość znaczny.