Wpis z mikrobloga

#koronawirus #2019ncov #survival #preppers

Jak tam wasze zapasy? Jako że wziąłem sie na poważnie za zaopatrzenie na wypadek W w połowie stycznia, mogłem na luzie wyposażyć sie we wszystko co niezbędne. Teraz obserwuje panikę osób w moim otoczeniu, teściowa się wczoraj obudziła gdy w dużej biedronce w centrum Warszawy zabrakło papieru , pólki z ryżemi makaronem oczyszczone..ludzie na osiedlu niczym kurczaki bez głów, miotają sie znosząc resztki z okolicznych dyskontów.
Mam wszystko, rękawiczki, maseczki, środki do dezynfekcji, wszystko kupowane po normalnych cenach, teraz opakowanie maseczek za ktore płaciłem 19 zl kosztuje ponad 300. Jedzenie na co najmniej dwa, trzy miesiące, pomyślałem nawet o kocie , ma żarcia ma rok. Odczuwam niesamowity komfort psychiczny i spokój, a to w kryzysowej sytuacji jest na wagę złota. Może kiedyś się bede śmiał ze swoich przygotowań, ale dziś do śmiechu mi wcale nie jest.
Kick_Ass - #koronawirus #2019ncov #survival #preppers

Jak tam wasze zapasy? Jako że ...

źródło: comment_1583696019LZOpYkx57ERSNLcuxLI2e6.jpg

Pobierz
  • 23
  • 0
@Waradin zdjęcie ze stocka , mam wszystko pogrupowane , econopacki chemii w piwnicy, żarełko w słoikach w suchym ciemnym miejscu a puszkowane i worki na lodówce.