Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ACE41: @Michal9788: W sumie niegłupim pomysłem byłoby założenie tagu ( #onlyknur czy coś) dedykowanymu wyłącznie dla Krzyśka. Dla niemal każdego z uniwersum się jakiś znajdzie, a tylko bohater tytułowy nie posiada swojego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michal9788: Z tym że tag #kononowicz, jak już wspomniałem, to tag dotyczący uniwersum. To że od czasu do czasu przyłażą tu niezorientowani ludzie próbujący zaklinać rzeczywistość mówiąc że jest inaczej nie znaczy, że tak się stanie :v
@Zwanek: Uważam odwrotnie to tagowanie powinno być przestrzegane i np pod #kononowicz wstawiać tylko rzeczy związane z Krzysko. Ktoś chce koniecznie się pod niego podpiąć ma tag #szkolna17.
Ewentualnie tematycznie #suchodolski #mexicano itp. Skoro moderacja tak przestrzega to że nie ma w poście jednego dodanego tagu #patostreamy, który nachalnie wstawiają to mogą tez stosować pilnowania tematycznego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Uważam odwrotnie to tagowanie powinno być przestrzegane i np pod #kononowicz wstawiać tylko rzeczy związane z Krzysko. Ktoś chce koniecznie się pod niego podpiąć ma tag #szkolna17.

@ACE41: Z tym że tutaj zderza się twoja osobista opinia z ustaleniami podjętymi na tagu w czasach, zdaje się, pojawienia się Mariusza z Krzaków. Kwestia była dyskutowana i ostatecznie w ankiecie zadecydowano większością głosów, że tag będzie stosowany ogólnie.
@Zwanek: Nie brałem udziału w tej ankiecie. Udzielam się tu od ponad 4 lat, mniej lub więcej - przechodząc do meritum zamierzam korzystać z tagu tak jak korzystałem. Gdy pisze o suchodolskim nie taguje Kononowicz.
Samo przez się o czym piszę to taguje. Wtedy łatwiej się korzysta i nie ma burdelu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ACE41: O ile wiem nie ma obowiązkowych tagów prócz #patostreamy*, więc za brak #kononowicz nikt Ci łba nie urwie, ale też nie ma się co #!$%@?ć do innych jak tak tagują.
Ja osobiście daję tag danej postaci + #kononowicz, bo mimo wszystko powinien być zbiorczy tag, żeby wszystko można było wygodnie ogarnąć. Jedyne co powoduje "burdel", to jak wspomniałem, fakt że nie da się wyselekcjonować wpisów ściśle związanych z