Wpis z mikrobloga

Jakieś 40 minut temu ten prymityw wyprzedzając na zakazie próbował mnie zepchnąć na margines, bo jechałem 85km/h, a to najwyraźniej dla władcy autostrad za mało. Minęło tyle czasu, a ja jadąc swoim tempem, dogoniłem durnia. Boge, dlaczego ta praca przyciąga tyłu śmieci?
#bekaztransa #zycietruckera
źródło: comment_1583572739BcY48kEqk4FnEH8uHXloLU.jpg
  • 29
@JudzinStouner: a mnie dzisiaj rumun na M25 wyprzedził z górki wewnętrznym pasem i to w dodatku zanikającym, puszczając się grubo ponad 100 km/h xD

Ja jechałem na pusto i potem na kolejnej górce klęknął. Normalnie bym odpuścił, ale #!$%@?ł mnie na maksa xD

Na każdym kolejnym zjeździe próbował mnie wyprzedzić, ale nie było już więcej wystarczająco długich, by mógł mnie wyprzedzić, bo szybko łamał się pod górę. Ze 30 km tak
@JudzinStouner: @Maciek5000: mnie i tak najbardziej rozczulają ci, co jadą na zderzaku i się cały czas wychylają do środka jezdni, np na A6 gdzie jest zakaz i gdzie często gęsto jedzie cały peleton. Oczywiście wyprzedzają na zakazie żeby zarobić 3 sekundy i być przede mną.

Zauważyłem, że jest spora grupa ludzi, którzy widząc, że jedziesz te 50-60-70 metrów odstępu za kimś, to ich to strasznie irytuje, bo prawidłowy odstęp to
@JudzinStouner Ta praca nie wymaga wykształcenia, dyplomów, warunków fizycznych, znajomości języka bo #!$%@? czy też fak w zupełności wystarczy. Warunki sanitarne typu koło czy żwir w zupełności też wystarcza. Naszym oczom ujawnia się coś gorszego niż małpa. Zwierzę typu ameby, które psuje wizerunek ludziom, którzy potrafią się zachować i być kulturalni nie tylko na drodze, ale i po za nią. Tak, lubię te prace, ale dla takich zwierząt to schronisko jest najmniejszym
@Vecta: Z tymi warunkami fizycznymi to niekoniecznie. Nie wyobrażam sobie grubasa zabezpieczającego towar załadowany po dach pasami, gdzie bez pasów nie wyjedziesz z firmy
Zauważyłem, że jest spora grupa ludzi, którzy widząc, że jedziesz te 50-60-70 metrów odstępu za kimś, to ich to strasznie irytuje, bo prawidłowy odstęp to jakieś 10-20 metrów (zwłaszcza dla Audi i bmw ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Widzę to zarówno na dużym jak i jadąc osobówką.


@papaj_21_37: duzi też mogliby zachować trochę większy odstęp, żeby dało się zjeżdżać na zjazdy pomiędzy nimi. codziennie rano mam myślenie kilometr
@papaj_21_37: generalnie stwarza to duże zagrożenie na obu pasach. ten na lewym musi zwolnić, a już czuje oddech tego za nim na zderzaku. złota zasada, której mnie kiedyś nauczono - nie wyprzedzasz to pozostaw miejsce na bycie wyprzedzonym. tyczyło się to jednopasmówek ale stosowanie tego na dwupasmówkach czy trzy jest tak samo rozsądne.