Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 122
Kierowca autobusu zatrzymuje pojazd na nie swoim przystanku. Podchodzi do ostatnich drzwi i je otwiera. Grzecznie wyprasza pasażera, który chwilę wcześniej wsiadł do autobusu aby go opuścił. Pasażer w ręce trzyma otwarte piwo i zrobił łyk w pojeździe. Grzecznie posłuchał kierowcy i opuścił autobus.

#dziendobry #komunikacjamiejska #gliwice #alkohol #kierowca #metroztm
  • 34
@WuDwaKa

@Harmideron @jilted Jest zakaz spożywania jedzenia i napojów w autobusie.

Jakiś nigdy nie słyszałem, żeby kogoś wrzucono z autobusu, bo otworzył butelkę coli, albo zjadł kanapkę.
Dlaczego na jedno jest ciche przyzwolenie, a na piwo już nie? Komu wadzi człowiek pijący piwo?
Bo w twoim mniemaniu picie piwa to patologia i wielkie przestępstwo to kukle swędzą, że ktoś ma inne zdanie?
@Polczlowiekpolzakolak piję. I nigdy jakiś nikogo w autobusie nie pobiłem, ani nie nasyfiłem.
Patologia to dla mnie jest myślenie w kategoriach, ja tak nie robię, to inni też nie muszą. Wyjrzyj czasem poza czubek swojego nosa, bo kiedyś się obudzisz w świecie, gdzie twoje zachowania będą nieakceptowane. Zresztą pewnie już dzisiaj robisz wiele rzeczy, które ktoś inny uzna za patologie, chociaż ty się z tym nie zgadzasz i nie dostrzegasz w tym