Wpis z mikrobloga

No i widzicie Mireczki, miało być wolne ale jeden telefon i mała zmiana planów.

#ama się odbędzie tak jak zapowiadałem, po prostu trochę później. Myślę, że okolica 16:30/17:00.

A dziś szybciutko, przyjemnie i stabilnie Rzepin\/
17000 07:28 Poznań Główny - Rzepin 08:49
pasażer
71006 11:07 Rzepin - Poznań Główny 12:30

#atencyjnymaszynista #kolej #pociagi #podroze #pracbaza #pkp #intercity
P.....y - No i widzicie Mireczki, miało być wolne ale jeden telefon i mała zmiana pla...

źródło: comment_1583558369OS8UFP3Nx5JhgPAXkzQkEC.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@me_how gdybyś chłopie czytał wszystko to byś widział że podzieliłam zarobki na konkretne etapy pracy na tym stanowisku. Jakby nie patrzeć stażysta ma w nazwie stanowiska "Maszynistą stażysta" ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pociongowy: Gdzie w tym poście masz podzielone zarobki na stażystę, pomocnika i maszynistę? Nigdzie. Gość pyta o zarobki (chyba logiczne, że maszynisty) po czym odpowiadasz "2k-9k". Myślisz, że każdy kto o coś pyta będzie przeglądał twoje atencyjne wysrywy i szukał odpowiedzi w gąszczu innych pytań? Nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@me_how w tym poście wspominam o AMA, które się odbyło wczoraj, a że ktoś nie miał możliwości zadać tam tego pytania to zapytał o widełki, które mu podałem.
Jak masz jakiś problem to na #!$%@? tu jesteś i się spinasz? Są ludzie którzy chcą to czytać i rozmawiać i to szanuje A jak masz się tylko #!$%@? to daj na czarno i nie marnuj mojego czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@me_how btw. Maszynistą też może zarabiać 2 koła geniuszu w momencie gdy jest odsunięty od obowiązków i pracuje np na szopie albo gdzieś indziej.... więc się nie pień
  • Odpowiedz
@Pociongowy: A kto tu się spina? Piszesz jakieś idiotyzmy to cie o tym poinformowałem i tyle. O gurwa teraz to już popłynąłeś, dobrze, że nie piszesz ile może zarabiać jak pójdzie na pomostówkę XD No debil.
  • Odpowiedz
  • 0
@me_how No zabiłem jesteś Ty chyba. Nie są to idiotyzmy w żadnym miejscu, Ty się #!$%@? tylko plujesz że maszynista stażysta to nie stanowisko o które pyta i w ogóle. Pracuje na stanowisku maszynisty stażysty i zaczynałem z wypłatą 2k netto więc to są wolne widełki. Nie próbuj domyślić się co ktoś miał na myśli. Jeśli nie odpowiedzial bym na pytanie jak by chciał to by dopytać A poza tym widać
  • Odpowiedz
@Pociongowy: Weź daj sobie na wstrzymanie gościu bo aż mi się smutno zrobiło jak czytam te twoje odpowiedzi. Zwróciłem ci uwagę, że podajesz wypłatę stażysty, któremu do maszynisty daleko, a ty się tu produkujesz nie wiadomo po co, odwracasz kota ogonem i na siłę próbujesz wcisnąć mi swoją rację. Ktoś pyta o pensję MASZYNISTY to podawaj jego pensje, a nie szkoleńca.
  • Odpowiedz
  • 0
@me_how przytul misia może Ci się poprawi. Pisze to co ja uważam za słuszne, a jeśli masz ochotę to odpowiadaj na takie pytania zadane w Twoim kierunku. Dla mnie liczy się poziom wypłaty od początku zatrudnienia aż do osiągnięcia jakiegoś pewnego maksymalnego pułapu a nie po roku czy dwóch pracy.
Poza tym nie wiem co masz na myśli pisząc stażysty przychodzącego z zewnątrz??
  • Odpowiedz
@Pociongowy: "przytul misia może Ci się poprawi" ?
To może łaskawie pisz prawdę, a nie to co uważasz za słuszne?
Skoro nie wiesz co mam na myśli to już ci tłumaczę, z zewnątrz (spoza IC) dostajesz minimalną i z tym się bujasz długi czas, a pracując w IC na byle jakim stanowisku przechodząc na stażystę dostajesz średnią pensję i za stażystę możesz mieć nawet 4k.
  • Odpowiedz
  • 0
@me_how pisze prawdę. Nikt nie doprecyzował więc piszę widełki tak jak uważam za słuszne a się #!$%@?.
No ale nadal może mieć tyle a widełki zaczynają się od minimalnej więc nadal twój wysryw jest inwalidą.
  • Odpowiedz
@Pociongowy: Widzę, że jednak jesteś zbyt ułomny żeby ogarnąć o co chodzi. Jak ktoś zapyta o pensje dyrektora banku to też podasz widełki od 2k bo najpierw jesteś kasjerem? Nie kretynie, podajesz pensje dyrektora, łapiesz w końcu?
  • Odpowiedz
  • 0
@me_how weź tą swoją ułomność schowaj a od mojej się #!$%@?. Tak samo Ty jesteś #!$%@? bo #!$%@? się do odpowiedzi dla innej osoby, która może sobie ją rozszerzyć czytając AMA i jest tym faktycznie zainteresowana i w domyśle (co krytykujesz, bo na #!$%@? się domyślać co nie) to zrobi. W żadnym stopniu nie jest ona myląca i nieprawdziwa. Nie jest po prostu sprecyzowana odnośnie konkretnego etapu dla stanowiska maszynisty i
  • Odpowiedz
  • 0
@me_how

Ja nie wykazałem tutaj swojej ułomności w żadnym stopniu w przeciwieństwie do ciebie. Ty nawet czytać nie potrafisz.

Nie? Przecież nie umiesz czytać i to widać jak na dłoni xD

A jesteś w stanie podać jakies widełki na ile najmniej/średnio można liczyć za 160h w
  • Odpowiedz
@Pociongowy: Jakich argumentów kretynie? Odpisałem ci na początku o co chodzi, a ty dalej swoje idiotyzmy gadasz. Podałem ci przykład odzwierciedlający o czym piszesz, a ty dalej swoje to jak mam z tobą rozmawiać? To nie ma sensu, równie dobrze mogę do ściany gadać.
  • Odpowiedz
  • 0
@me_how No #!$%@? bo pokazuje Ci Panie Ściana, że od początku było mówione, że są zarobki zależne od formy wykonanej pracy w miesiącu A Ty się #!$%@? że nie precyzuje i że nie domyślam się o co chodzi... Weź #!$%@? zamilcz albo wrzuć tag lub mój profil na czarno (chyba że już nie masz miejsca, to poproś zrobię to u siebie). Gdybym popełnił błąd to przyznał bym się i przeprosił pewnie
P.....y - @me_how No #!$%@? bo pokazuje Ci Panie Ściana, że od początku było mówione,...

źródło: comment_15836971883rvjDUbnFVGFLNNEdu3psr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pociongowy: Piszę ostatni raz #!$%@? idioto bo inaczej cie nazwać nie można. Zależne od formy wykonywanej pracy tj. szybkie km, pogotowie, pasażer, manewry, odgradzanie od tego zależy pensja A TY KRETYNIE PODAJESZ PENSJE STAŻYSTY i jakieś tłumaczenia, a to zobacz sobie w AMA bo tam gdzieś jest odpowiedź, już ci pisałem, że nikt nie będzie szukał twoich wysrywów, a ty dalej swoje. Podałem ci przykład z dyrektorem banku, a ty
  • Odpowiedz
  • 0
@me_how nie pisze o formie a charakterze wykonywanej pracy młocie xd no przecież #!$%@? z Tobą gorzej jak tłumaczyć stulatkowi co to jest Internet od podstaw.
I pisałem Ci kilkukrotnie. Dla Ciebie wysrywy ( xD ale i tak się #!$%@? w tym temacie udzielasz deklu) A dla kogoś zainteresowane ciekawe pytania i przeczyta WSZYSTKO jeśli chce. #!$%@? w Ciebie i Twoje #!$%@? myślenie xddddd
Diagnoza - jesteś #!$%@?. Skutek - czarnolisto
  • Odpowiedz