Wpis z mikrobloga

No i widzicie Mireczki, miało być wolne ale jeden telefon i mała zmiana planów.

#ama się odbędzie tak jak zapowiadałem, po prostu trochę później. Myślę, że okolica 16:30/17:00.

A dziś szybciutko, przyjemnie i stabilnie Rzepin\/
17000 07:28 Poznań Główny - Rzepin 08:49
pasażer
71006 11:07 Rzepin - Poznań Główny 12:30

#atencyjnymaszynista #kolej #pociagi #podroze #pracbaza #pkp #intercity
P.....y - No i widzicie Mireczki, miało być wolne ale jeden telefon i mała zmiana pla...

źródło: comment_1583558369OS8UFP3Nx5JhgPAXkzQkEC.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
To może ja pierwszy. Dlaczego swój nick, który jest związany z pracą, którą wykonujesz, popełniłeś z tak rażącym błędem ortograficznym?
  • Odpowiedz
  • 1
@szunis skoro już zadałeś pytanie poza ama no to odpowiem tutaj. Nie jest to absolutnie przejaw braku poszanowania stanowiska, pracy czy całej społeczności, która zajmuje się pracą na kolei, w szczególności maszynistów. Po prostu jestem słaby z gramatyki.¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Anoniemamowy A tego to nie wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wykaz mam od 07:03 do 15:03 ale jak już zostało zauważone reszta czasu gdy nie jadę jestem w pogotowiu dla dyspozytora. Każdy element służby jest inaczej liczony (niestety). Więc dziś 8h.
  • Odpowiedz
  • 0
@CapaldiTheDoctor zebym ja to wiedział xd
A potem pasek z wypłaty ma 20 pozycji xd inaczej liczone szybkie kilometry, inaczej wolne, pogotowie, pasażer, manewry, grzanie, uciążliwe i w ogóle. Są magicy, którzy znają wszystkie składowe wypłaty ale mnie to nie jara ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@CapaldiTheDoctor może poczekajmy do AMA. Ale to różnie z tym, zależy w jakim charakterze przepracujesz ten miesiąc..

Teraz kończę, wracam do Pz, muszę ogarnąć kilka spraw i jak wrócę do domu zapraszam do dyskusji ;)
  • Odpowiedz