Wpis z mikrobloga

No i standard, przyjechali kibice i każde "#!$%@? pierd o ja pierd #!$%@?" słyszę. Dzień wcześniej ktoś był, oglądał telewizję ani słówka nie słyszałem. No to dzwonię do właścicielki, zero odzewu, no to policja. Z tym lokalem są dwa numery kontaktowe, firma która zarządza i właścicielka, ani jedno ani drugie nie odbiera ode mnie telefonów, a dzwoniłem do nich teraz drugi raz.

I znowu to samo, muszę rozmawiać z policją tłumaczyć sytuację itd itd. W dodatku jeden głośno kaszle ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 9
@Brajanusz_hejterowy: Już policja była, wyłączyli muzykę ryja drą nadal. To są patusy oni nie rozumieją że są głośno, tak się po prostu żyje w wynajmem krótkoterminowym. Anecie której wyłączył bym prąd to będzie przeszkadzać, te ziomki prędzej sami nasrają na środku lokalu przed wyjściem niż im coś przeszkodzi w wypo... tzn zakłócaniu spokoju innym.
@Jasak sorry, nie śledzę twoich wpisów, ale już któryś raz się przewijają w moim news feedzie. Która dzielnica, a najlepiej ulica dokładnie? Chciałbym wiedzieć czego uniknąć przy szukaniu mieszkania( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kaaban: jest to ścisłe centrum warszawy, więc można pomyśleć "heh no to powinieneś wiedzieć że tam mogą być wynajmy". Może powinienem, nie wiedziałem że poza mną w bloku jest 5 innych mieszkańców (teraz 4, bo jedna babunia niestety zmarła), a reszta to krótkoterminowa hołota. Natomiast wynajem krótkoterminowy jest wszędzie. Nowe budownictwo nie jest od tego wolne bo inwestorzy lokując kapitał przemieniają takie mieszkania w airbnb, czasem potrafią kupić całe piętro. W
@Jasak ale jaka ulica? Budownictwo stare czy nowe?

Sam jak czytam historie ludzi z sąsiadami mam wrażenie, że tylko wygłuszenie mieszkania ma sens
@Pan_Mefedronu: @kryl: wczoraj krakowia i ktoś tam grali, cieszyli się jak było 2:2. Słyszę ich cały czas i zrobili mi pobudkę o 4 nad ranem, też wzywałem policję ale nie otworzyli. Potem rano słyszałem jak sobie z tego heheszkowali. Patologia.