Wpis z mikrobloga

Ostatnie pytanie na temat Mass Effecta :P

Czy w pierwszej części można coś #!$%@?ć przez co w drugiej i trzeciej nie będzie części postaci?
Wracam do pierwszej z trzeciej by ogarnąć fabułę i save ale boję się że coś #!$%@?ę tak jak w dwójce (umarła połowa załogi) ale towarzyszy wszyscy przeżyli więc teraz wracam do jedynki potem do dwójki naprawić błąd i uratować całą załogę (da się?) i potem dopiero do trójki uderzyć :/

Wystarczy weekendu by ograć wszystkie trzy części?

#masseffect #masseffect2 #masseffect3
Pobierz SiemkaKtoPeeL - Ostatnie pytanie na temat Mass Effecta :P

Czy w pierwszej części m...
źródło: comment_1583523492HFw3aXVqnN24R7eUsiruEA.jpg
  • 9
@SiemkaKtoPeeL: Ależ można jeszcze jak! Jest kilka decyzji w tym jedna kluczowe która wpływa "istotnie" na dalszy przebieg fabuły. Jeżeli grasz w 3 to polecam moda Priority Earth Overhaul oraz Project Variety.

Wystarczy weekendu by ograć wszystkie trzy części?

Z pominięciem większości zadań opcjonalnych, raczej tak, ale ciężko.
@SiemkaKtoPeeL: W ME1 może zginąć tylko Wrex no i wybierasz albo Kaidan Alenko, lub Ashley Wiliams.
No a w 2 zabić możesz sporo postaci, ale dopóki Shepard przeżywa na końcu to jest git. A ktokolwiek zginie to zastępuje go inna postać, więc to nie jest tak że są tam ślepe plamki. Tylko inna historia. Oraz inne zakończenia można czasem robić.
@SiemkaKtoPeeL:

Wracam do pierwszej z trzeciej by ogarnąć fabułę i save ale boję się że coś #!$%@?ę tak jak w dwójce (umarła połowa załogi) ale towarzyszy wszyscy przeżyli więc teraz wracam do jedynki potem do dwójki naprawić błąd i uratować całą załogę (da się?)


Tak się nie da trzeba zaczynać 2 od nowa aby nowy save z 1 zaczął wpływać na fabułę. Ale da się zrobić tak aby każdy przeżył

@
@SiemkaKtoPeeL:
Jeden Weekend może być mało, nawet na pewno będzie mało.

W jedynce MUSI być jeden poległy, całej szóstki nie uratujesz.



A co do dwójki, szczerze mówiąc to trudniej nabić ofiary niż ocalić wszystkich, wystarczy robić ich misje lojalnościowe i przy przydzielaniu zadań podczas szturmu czytać opisy i wiedzieć co kto wcześniej robił (szczegóły w next spojlerach)


@RandomowyMetal: Właśnie w dwójce udało mi się bez problemu uratować wszystkich towarzyszy mimo że nie miałem jednej czy dwóch misji lojalnych wykonanych ale załoga statku zdechła bo nie wiedziałem że muszę od razu lecieć ich ratować :/

Myślę że jak już przejdę jedynkę to z dwójki wgram save z neta który będzie pasować do moich decyzji z jedynki i będzie gites, dziękuje za tak długą odpowiedź :)