Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: zawsze mnie zbiera na rzyganie, gdy widzę, że ktoś oblizuje palce, żeby przewrócić stronę i są to najczęściej obrzydliwe stare chłopy lub baby, co zęby myją pewnie tylko od święta w niedzielę
  • Odpowiedz
@radziuxd: Tak, bo każdy w dzisiejszych czasach w krajach pierwszego świata płaci banknotami i to w takich kwotach, że musi oblizywać palce, żeby mu się nie pomyliło po wyjęciu trzeciego pliku studolarówek
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: @Izanagi013: @IHateMyself: wczoraj w Warszawie byłem świadkiem jak do kierowców stojących na czerwonym świetle podchodziła stara baba i rozdawała jakieś gazetki promocyjne, za każdym razem jak brała taką gazetkę śliniła swoje paluchy, ot taka darmowa aktualizacja bazy wirusów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Co za dyskusja się tu rozwinęła? Uwaga podaję rozwiązanie: niektórzy ludzie mają suchą skórę.
Ktoś kto ma wiecznie lepkie łapki jak skalmar ze spongeboba, tego nie pojmie. A są tacy, bo czuję to, kiedy podaję im dłoń i muszę zaraz potem umyć ręce. Na szczęście dla wszystkich suchopalczastych jak ja na rynku istnieje idealne rozwiązanie do prac biurowych i nie trzeba niczego ślinić.
smutny_kojot - @Bodzias1844: Co za dyskusja się tu rozwinęła? Uwaga podaję rozwiązani...

źródło: comment_15835010160Z6fqyCCfxrdTrRyu5kDEJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ale jak sie czyta tylko gazetki reklamowe to faktycznie nie ma szans zeby zaszła taka sytuacja, ze strony sa sklejone i trzeba miec wilgotny palec by je rozdzielic


@Sympatyczna_Kapibara: Wiadomo, każdy flejtuch i syfiarz będzie bronił swojej racji i próbował zdyskredytować oponenta xD
  • Odpowiedz
@IHateMyself: Jak masz suche paluchy, to jednak się nie da tej kartki przewrócić. Jak będziesz stara, to zrozumiesz, że to jest nawyk, który szybko rozwiązuje problem przewrócenia kartki, otworzenia reklamówki foliowej
  • Odpowiedz
po co w ogóle oblizywać paluchy, by zmienić stronę, to jest jakaś niepełnosprawność ruchowa osób starszych czy czegoś nie rozumiem


@Izanagi013: nieraz sam tak robie, a nie mam 30, takze chyba z wiekiem nie jest t ow ziazane, zreszta czesto lepiej polizac bo sie ine chce zmienic xd
  • Odpowiedz
co za czasy, zeby tłumaczyć takie oczywiste rzeczy ludziom. A najlepsze ze ten wpis ma kilkadziesiat plusów - pokolenie analfabetów @Izanagi013: spróbuj kiedys wziac jakas ksiazke do reki to sam sie przekonasz


@Sympatyczna_Kapibara: przeczytałem setki i NIGDY NIE ŚLINIŁEM #!$%@? PALUCHÓW PRZY PRZEWRACANIU KARTEK - CO ZE MNĄ NIE TAK ?!?! ?!? !? ?! ?!? ?!? ?!? ?! ?!?
  • Odpowiedz