Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #boldupy #gorzkiezale #nieparkuj #coolstory #buractwo

Rozmowa z panem z za samochodu (właściciel pojazdu)

on - co mi tutaj zdjęcie robisz (w głosie zdaje się słychać silne oburzenie)

ja - robię zdjęcie jak pan ładnie zaparkował (uprzejmie oznajmiłem)

on - mi wszystko wolno i będę parkował gdzie chcę ( WTF ?!)

ja - jak pan uważa że panu wszystko wolno proszę poczekać parę minut, zadzwonię po staż miejską i zobaczymy czy podzielą pana zdanie.

on - a wiesz co to jest poczta? (jeszcze większe oburzenie)

ja - a wie pan co to jest parking? (pytam z lekkim zażenowaniem)

on - widocznie nie było wolnego miejsca

ja - przecież stąd widać połowę parkingu wolnego

on - nie będziesz mi gówniarzu mówił jak mam parkować (niejeden w moim wieku ma już żonę i dzieci)

ja - taki stary dziad i nie umie parkować (#!$%@? że zostałem zrównany z gówniarzem postanowiłem, że nie będę miły dla kogoś kto mnie obraża)

on - a w ryj dostaniesz i się skończy

ja - no to proszę podejść ( powiedziałem w miarę łagodnie, teraz już się uśmiechając i robiąc krok do przodu)

on - (po zmierzeniu mnie wzrokiem, już łagodniejszym tonem ciszej pod nosem) - a nie będę czasu tracił. (wsiadł do samochodu i odjechał.)

Czyste buractwo. Zaparkować źle w miejscu gdzie jest hektar parkingu i jeszcze wyzywać na kogoś kto na to uwagę zwróci. Bo jemu wszystko wolno bo on jest z poczty, a bliżej miał do wejścia z parkingu niż z chodnika. Szedł z zakupami więc sądzę że poczty to on nie zawoził.
traceur07 - #oswiadczenie #boldupy #gorzkiezale #nieparkuj #coolstory #buractwo



Ro...

źródło: comment_6IeHy9OPZuA0HVUJnntCOGLq7BmZHWqD.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@traceur07: Wiesz, on tez nie, dlatego ja jako osoba postronna moge to obiektywnie stwierdzic. Wiadomo, ze ty czujesz sie jak najsmerfniejszy smerf po takiej akcji, ale tak na prawde zostales tu Gargamelem.
  • Odpowiedz
@miki4ever: mam pełną świadomość tego że nie przebiłem się przez tak twardą skorupę, a z miejsca "akcji" nie odszedłem z podniesioną głową, czekając na gromkie brawa, oraz z poczuciem typu "kolejna misja zakończona sukcesem, smerfastycznie". Raczej było mi szkoda tego buraka do którego nie dociera, że parkuje jak kobita. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz