Wpis z mikrobloga

To byłem ja kiedyś xD i wielu innych Polaków pewnie też. Niby śmieszne, ale smutne. Zaraz się zlecą wykopki nazywające mnie głupim debilem z tekstami typu "Widocznie jesteś bezwartościowym śmieciem! Trzeba się było uczyć programowania i założyć firmę! To że urodziłeś się w rodzinie patologii i biedaków to tyko i wyłącznie twoja wina, mogłeś tak jak ja urodzić się w rodzinie przedsiębiorców i prawników i dzieki temu dostać dobre wzorce, wychowanie i szanse na zdobycie wykształcenia. No ale lepiej było być leniwym. Pretensje możesz mieć tylko do siebie! "
Jednak magicznym sposobem po przekroczeniu zachodniej granicy, moja praca była warta minimum 3 razy więcej xD
Teraz ze względów zdrowotnych pracuje w Polsce, ale walczę jak mogę by wyrwać się z biedy i dostać do klasy średniej. Są już jakieś postępy, ale to bardziej droga niż cel.

#przegryw #polska #polak #takaprawda #emigracja #rozwojosobistyznormikami
Pobierz LajfIsBjutiful - To byłem ja kiedyś xD i wielu innych Polaków pewnie też. Niby śmiesz...
źródło: comment_1583416288iiX4DFQVdDlCUyhBMXQ6fE.jpg
  • 12
@kirk85: tak się składa, że można też być wykopkiem zarabiającym #programista15k, i chodzić z gorączką do pracy, bo na B2B nie ma pojęcia chorobowego ¯\(ツ)_/¯ a i nie zawsze otyły pan przedsiębiorca patrzy przychylnym okiem na pracą zdalną ¯\(ツ)_/¯
Jednak magicznym sposobem po przekroczeniu zachodniej granicy, moja praca była warta minimum 3 razy więcej xD


@LajfIsBjutiful: warto dodac ze w jakis tajemniczy sposob pracownicy ktorzy w tym kraju "nie zasluguja" na wiecej niz dostaja i ogolnie, wedlug szefow, nie poswiecaja sie dla firmy, po przekroczeniu zachodniej granicy w tajemniczy sposob czesto staja sie sumiennymi i wydajnymi pracownikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam teorie ze w Polsce