Wpis z mikrobloga

Mirki, co jest? Pół roku temu kupiłem mieszkanie deweloperskie, od ponad tygodnia tu mieszkam, bo remont itd. Teraz właśnie leżę w łóżku, a drzwi mi otwiera kluczem jakiś robotnik / elektryk kij wie kto i wchodzi do mieszkania. Dopiero jak zobaczył, że śpię w pokoju to przeprosił i szybko wyszedł, wtf? Może ktoś mieć klucze poza właścicielem i do tego wchodzić bez uprzedzenia, nawet pukania do drzwi?
#mieszkaniedeweloperskie #kiciochpyta #mieszkanie
  • 83
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lenvrt: a co do wkładek, to były wymieniane od razu po zakupie mieszkania

@lenvrt: To jakim cudem miał klucz do nowej wkładki?

Normalny deweloper po podpisaniu protokołu odbioru powinien wymienić wkładkę przy kliencie na nową którą przy nim otwiera aby nie było wątpliwości, że to nowa i bez dodatkowych kluczy.
@onuceSzatana: napisałem, że od razu po zakupieniu mieszkania wymieniałem nakładki, a klucz mieli tylko dlatego, że kazałem im kiedyś nanieść poprawki na ściany i wyważyć drzwi. Tłumaczenie o wentylacji wciąż nie rozumiem, bo jedyne co zrobili to zajęli się drzwiami.

2. Oboje jesteśmy w opór chorzy, a córka w nocy dała popalić.

3. Przecież nie poszedłem po tym spać, podzwoniłem najpierw po rodzinie czy komuś nie pożyczali klucza, a gonić nawet
@onuceSzatana: Też mi ta historia tak śmierdzi na kilometr, że aż wróciłem poczytać, co inni sądzą na ten temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo bajka dla grzecznych mireczków bo nie wierzę w taką bezmyślność kogoś, kogo stać na kredyt na mieszkanie (trzeba jakieś pieniądze zarabiać, a więc coś w głowie niby mieć).
@onuceSzatana: @drmscp: kredyt mam zaledwie 60 tysięcy, które było na samo wykończenie. Mam 22 lata i kij się znam na tym wszystkim, więc zapytałem xD przepraszam jeśli uraziłem ()

I kierownik budowy osiedla, to nie ekipa remontowa. Choć tak, przy wymienionej wkładce fachowcy od remontu też mieli klucz, który mogli sobie dorobić. Mój błąd, który na przyszłość będę brał pod uwagę ¯\(ツ)
@onuceSzatana: osiedle cały czas się buduje, więc jest kierownik budowy. Mój blok ma numer dwa, teraz kończą trzeci, a jeszcze 5 mają w planach.

I tak drugi raz przytakuje, że głupie było niezmienienie zamka zaraz po wyjściu fachowców, co miało miejsce ledwie tydzień temu.

10 rano - noc xd

Dziecko w wieku 22 lat, cóż ma już 3 latka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Pomijam już, że w