Wpis z mikrobloga

Popełniłem książkę o Tinderze. Zbiór wieloletnich doświadczeń, moich własnych i ludzi z mojego otoczenia.
W skrócie - Jak zachować honor oraz godność mężczyzny i jednocześnie pobzikać. Zaoszczędzić sobie czasu, pieniędzy i zdrowia paychicznego.
Jak prawidłowo korzystać z aplikacji i nie wydawać kasy na opcje premium.
Rożne triczki i myczki.
BYŁOBY JAKIEŚ ZAINTERESOWANIE, ŻEBY ZROBIĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE #rozdajo ????

#tinder #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 21
@Kotniepies: Jest rozdział o tym, w jaki sposób sprawdzać kobietę, z którą zaczynasz znajomość, tak aby ocenić czy ona w ogóle rokuje na coś serio. Na pewno pomocne ale lepiej być świadomym, że w większości przypadków raczej się zawiedziesz i ten anioł nie bedzie taki święty.
@Ekspert_z_NASA: ano wiem :p moich testów żadna jeszcze nie przeszła.

To znaczy jedna tak, ale mieszka na drugim końcu Polski. Do tego tym gorszym ¯\_(ツ)_/¯

Mój materiał genetyczny od żadnej Karyny nie trafi. Prędzej zginie ze mną w zimnej ziemi !
@Akirra: a co tu dużo pisać, jak widzę że ma insta, zdjęcia jak modelka, podpisu w stylu "jestem wredna" czy inne bzdury w stylu "zaskocz mnie" czy też problemy z odpisywaniem, brak opisu albo opis piktograficzy ¯\_(ツ)_/¯