Wpis z mikrobloga

Mam dość tego wszystkiego, a w szczególności samotności. Bo jak można powiedzcie mając 28 lat nie całować dziewczyny,. Ba! Nawet nie trzymać jej za rękę. W wieku 11 lat zmarł mi ojciec (na raka bo na co by innego) a rok temu moja mama ( na to samo co tata...) jedyna wartościową osoba w moim zyciu, jedyna osoba, którą kochałem. Teraz zostałem sam, z mieszkaniem, samochodem, żyć nie umierać. Otóż nic bardziej mylnego. Po tych wydarzeniach świat mi się zawalił, zostałem sam, wpadłem w rozpacz. Nigdy wcześniej mi to nie przeszkadzało, jednak teraz jest moim utrapieniem. Z ryja nie jestem ogrem, twarz mam spoko, takie 7/10 bym powiedział , jednak mam nadwagę i to mnie blokuje z życia towarzyskiego. Mam kontakt z ludźmi, w pracy potrafię ich rozśmieszać, potrafię rozmawiać, ludzie uważają mnie za miłego jednak gdy rozmawiam z kobietą sam na sam zamieniam się w amebę bez mózgu nie potrafiącą wypowiedział zdania składnie. Jak slucham zdania swoich kolegów o kobietach to słyszę tylko słowo "ruchanie" jak by to było najważniejsze w życiu. A ja marzę o tym by móc spojrzeć w oczy tej drugiej kochanej osobie i móc poczuć jej uśmiech na swojej skórze, aby sprawić żeby była szczęśliwa. Chciałbym sobie #!$%@?ąć w łeb ale boje się, że po śmierci nic nie ma i zaprzepaszczę swoją szansę aby być z kimś szczęśliwym. Bojąc się zagadać do kobiety tracę czas który mi został, za 2 lata już trzydziestka a ja jeszcze nigdy nie kochałem, nigdy tak naprawdę nie żyłem.
#przegryw #depresja
  • 56
@Zurassek: doswiadczenie smierci rodzicow jest zapewne trudne dla kazdego człowieka wiec podziwiam cie ze jakos dzwigasz pustke ktora pozostala po nich a związkami się tak nie przejmuj. Ja wiem że łatwo napisać ale nie każdemu dane bedzie doswiadczyc miłości od drugiej osoby. Nie czuj presji ze niedługo 30lvl a ty nie masz doswiadczenia. Jestes jaki jestes nie cofniesz sie w tył, nie zmienisz przeszłości. Musisz zyc z tym #!$%@?.
mam nadwagę i to mnie blokuje z życia towarzyskiego


@Zurassek: Tak to na pewno przez to ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

O ile nie wyglądasz jak Dariusz Gnatowski z najlepszych lat, to na 99% pewnie brakuje ci dynaminy a tę w wieku 28 lat albo się ma albo nie, niestety tak to już jest na tym świecie.