Wpis z mikrobloga

Nawet mnie to nie dziwi, ze coraz wiecej wychodkow jest za tym zeby Suchodolski wrocil na szkolna. Poziom uzaleznienia dwoma uposledzonymi, nieporadnymi zyciowo menelami jest u nich zbyt wysoki, zeby dac temu scierwu jakim szkolna jest od jakiegos czasu zdechnac w spokoju. Moze jakas proba dowartosciowania sie?( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja osobiscie juz szkolnej nie ogladam jedynie wbijam na tag wykopu, zeby posmiac sie z tego jak to uwazajace sie za wielkich zyciowych znawcow osoby debatuja nad sprawa dwoch ułomków, kto ma wrocic na szkolna, kto ma ich nagrywac a i ze mexicano zly, monika zla, slawek zly, konon zly, struś zly. Jak wszystkie postacie tego burdelu sa zle to moze warto sie zastanowic nad tym, czy pewne osoby nie maja cos z glowa, ze ciagle te scierwo ogladaja i ochoczo komentuja, przez co daja bohaterom uniwersum atencje i checi do ciaglego nagrywania tych ich wysrywow.
#kononowicz #patostreamy
  • 6
@extrimek: Wszyscy zli i to jest wlasnie wyjatkowe i przyciagajace zjawisko i nie ma drugiego takiego serialu( ͡° ͜ʖ°).Czy ogladajacy i komentujacy sa normalni? Nie wiem, ja normalnie wyglądam, o boczek kupiłem.