Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, chcecie aby powstał tutaj content skupiający się na tłumaczeniu poszczególnych przepisów polskiego prawa na "chłopski rozum" ?
Na początku zamieszczał bym tutaj interpretacje i wyjaśnienie przepisów z prawa cywilnego, karnego i wykroczeń.
Chce się na początku zapytać, czy byłby ktoś takim tematem zainteresowany, bo nie chodzi o to, żeby nikt tego nie czytał i wszyscy mieli to w dupie, a może ktoś chciałby się czegoś ciekawego dowiedzieć i o tym podyskutować.
Jeśli będzie zainteresowanie, to plusujących zawołam za kilka dni do pierwszego wpisu na w/w temat.
#prawo #gruparatowaniapoziomu
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kenjiy: Może tłumacz na przykładach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Np. artykuł o kimś kogo sąd skazał za mało/za dużo, wykopki hurr durr, jak tak można, wolne sondy XD, i Ty cyk, proste tłumaczenie, z prawniczego na nasze :D
  • Odpowiedz
@GordonL: czyli nie umiesz podac argumentu na przytoczone przez siebie tezy. Charakter oskarzen kaze przypuszczac ze mamy do czynienia z tzw projekcja w psychologii - zarzuciles mi brak kompetencji i przegrywizm bo sam podswiadomie wyczuwasz te aspekty w swojej osobie
  • Odpowiedz