Wpis z mikrobloga

@SzycheU: większość pasma dzwięku Cie omija, zamiast koszulek z memicznym zespołem za 100zł lepiej trochę dołożyć i kupić małe trójdrożne kolumny żeby sobie nie psuć na własne życzenie wrażenia ze sluchania muzyki
  • Odpowiedz
tego Burzuma to jak rozumiem na tych głosnikach z biedronki 2x5W słuchasz?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pzkpfw: no i zajebiscie, te plyty byly nagrywane na tragicznym sprzecie zeby na tak samo tragicznym sprzecie je odtwarzac. To nie roger waters ze masz slyszec pierdniecie komara.
  • Odpowiedz
@dzek: Nie ,mam monitor daleko od twarzy. Na zdjęciu może ta odległość wydaje się mniejsza.
Dalej nie czaję o co wam chodzi z nim chodzi xDD serio mi taki wystarcza i lepszego nie potrzebuje
  • Odpowiedz
@SzycheU na tych głośnikach słuchasz czegoś innego niż szumów? Zacznij od kupienia gniazdek audiofilskich a potem uzbieraj na jakiś amatorski sprzęt, ceny już nie są zaporowe, za 10 tys. można już kupić u----i i zacząć się bawić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SzycheU: ja tam jestem za tym, żeby obecny został ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale lubię duże monitory i mam głębokie biurko, bo duży monitor tuż przed twarzą nie jest dobrym pomysłem
  • Odpowiedz
@rickroll: Powiedz to starym metalom 40+ których spotkasz w podobnych koszulkach na koncertach. W ogóle po c--j pisać takie coś, wmawiać komuś dziecięcy wiek, bo nosi t-shirt z logiem projektu muzycznego, którego fani to w obecnych czasach w dużej części stare dziady, chcesz się dowartościować jaki to dojrzały jesteś? xD
  • Odpowiedz