Wpis z mikrobloga

9kier w formie:
https://www.cdaction.pl/artykul-59781/sprawdzam-a-gdyby-tak-zagrac-w-morrowinda.html

Lata temu Morrowind uświadomił mi, że nie cierpię erpegów w otwartym świecie. Zapamiętałam go jako przytłaczającą, nudną grę pełną blach tekstu i po dziś dzień pozostaje on jedyną odsłoną serii The Elder Scrolls, jaką miałam nieprzyjemność ograć. (Nie w całości, zatrzymałam się jakoś na Vivek). Przy dziesiątkach okazji narzekałam na Morrowinda i trochę dla zabawy ustawiłam stream ze znienawidzonej gry Bethesdy jako jeden z celów podczas streamu charytatywnego – ostatecznie zebraliśmy ponad 2000 zł, a w efekcie wczoraj powróciłam do nastoletniego koszmaru. Produkcja zachowała oczywiście wszystkie wady, które zapamiętałam z dzieciństwa, a do tego jeszcze brzydko się zestarzała. Niekończące się plansze z nieudźwiękowionym tekstem u niemal każdego enpeca to rzecz w 2020 roku kompletnie niejadalna, muzyka tak samo jak niemal dwie dekady wcześniej wżera się w mózg powtarzanym w kółko motywem, starcia są nieintuicyjne i w przypadku niedoświadczonych, niewyspecjalizowanych postaci przeciągają się w nieskończoność. Stream był przezabawny – przez przypadek ukradłam książkę, niechcący dźgnęłam kogoś włócznią i trafiłam do więzienia świeżo po wypuszczeniu na wolność oraz jako bardka niewprawiona w wojaczce bohatersko uciekałam przed larwą. Nigdy więcej.


Parafrazując klasyka - a niech ta "gazeta" już upadnie i sobie głupi ryj rozwali.

#cdaction #morrowind
  • 15
  • Odpowiedz
@mpiotrov: no niestety, pamiętam jej pojawienie się i zaczęło być dziwnie... kupuję, bo mam wszystkie numery, ale teraz przeczytam jeden, dwa arty i tyle. Oglnie ona zbyt w polityke i te swoje wysrywy feministyczne się bawi; tak jak przy jakiejś recenzji jechała katolików jakoś xD. Tak jakby to w gierkach było najważniejsze xD. W tym czasei taki AVGN ma #!$%@?, od 20? lat to samo, bez polityki i innych.
  • Odpowiedz
@mpiotrov: gazet to ja trochę kupowałem w swoim czasie i całe szczęście wszystkie się uchowały. ŚCK, TopSecret (sporo), resety, SS, Gambler, Click, a także trochę młodego technika/elektronika praktyczna oraz tatowe bajtki, bo w swoim czasie był geekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mpiotrov: kiedyś była nagonka na nią za The war is mine, bo nie ogarnęła w ogóle dramatu cywili w czasie wojny (gdzie ja potem bronili, ona siebie samą tez na FB bodajże), ale zawsze wszech i wobec stara się podkreślić, jak to ona nie jest za indyczkami, jak to AAA są do dupy, jaka to głębia jest w grach za 5zl z kolejną pixelartowa grafika.

Idiotka, która myśli, że jest
  • Odpowiedz
@mpiotrov: jeszcze żeby była ładna to może bym zrozumiał dlaczego ją tam trzymają ( ) Ale ta kobieta to tragedia - nie mam nic przeciwko dziewczynom grającym w gry i fajnie jak się jeszcze trafi taka, która potrafi sklecić dwa zdania i napisać coś o swoich wrażeniach płynących z rozgrywki. Jednak czytając jej teksty to po prostu tak po ludzku dziwię się, że ktoś jej
  • Odpowiedz