Wpis z mikrobloga

  • 2699
#bekazpodludzi #warszawa

No kurła, nie wytrzymie. Wybudowali osiedle zaznaczone w kółku, osiedle w prostej lini moze z 700 metrow od pasa na Okęciu, z drugiej strony jest węzeł ekspedycyjno rozdzielczy Poczty. Już chwilę po wybudowaniu osiedla , mieszkańcy zaczęli protestować że z WERu dochodza hałasy gdy odbywają sie przeładunki, że po drodze która prowadzi do WERu jeździ za duzo naszych ciezarowek, ze za szybko, zamontowano trzy #!$%@? spowalniacze , ciężarówki teraz robią jeszcze większy huk przelatując przez nie bez zatrzynywania. To teraz głąbom z osiedla przeszkadza huk startujących odrzutowców, i chcą by Okęcie dofinansowało wymiane okien na szczelniejsze. Co za łby, w ogole sąsiedztwo, obok areszt śledczy i urzad do spraw uchodźców wiec #!$%@?ą tu co chwila turbany i inne ciapaki.
Kick_Ass - #bekazpodludzi #warszawa 

No kurła, nie wytrzymie. Wybudowali osiedle zaz...

źródło: comment_15832402947KIjXg7QwideFVEftCiXkU.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@Morf @Kick_Ass: to obszar ograniczonego użytkowania, ta strefa była tam zanim w 2013/2014 zaczęto budować bloki komunalne i osiedle Marvipolu (reklamowane jako: 10min do metra, moje miejsce w ekstra cenie, do pracy w 5 minut, feel the city).
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/odszkodowania-za-halas-wnioski-tylko-do-3-sierpnia-94218
jak ktoś kupuje/dostaje od miasta mieszkanie w strefie podejścia do lądowania/pasa startowego to nie pozostaje nic innego jak gotować bigos lub iść do sprawy dla nosacza. Odszkodowania można było dostać, ale jak
comniewkurvia - @Morf @Kick_Ass: to obszar ograniczonego użytkowania, ta strefa była ...

źródło: comment_1583267234RXerAkNqnq70mZmoLI7NP5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Kick_Ass weź człowieku troche sprostuj ten wpis, bo jest zbyt tendencyjny. Oczerniasz ludzi (tych słoików), którzy chociaz zapracowali na te swoje mieszkania, nie majac żadnych podstaw i wysnuwając tylko swoje podejrzenia.odnosnie tego z kim rozmawiałeś... było zapytać chociaż z kim rozmawiasz i o jakie.tereny chodzi, bo to zwyczajnie nieuczciwe, tym bardziej że na bank chodzi o mieszkanka komunalne...
  • Odpowiedz
  • 2
@NieRozumiemIronii ok, ale jeśli chodzi o mieszkańców tego konkretnego osiedla, o którym pisze autor nie ma.zadnych skarg. Dla porównania to ursus po drugiej stronie.lotniska od lat ma problem z okeciem. Podobnie ludzie na Ursynowie na wysokości lasu kabackiego(mieszkałam tam kiedyś), gdy czasami samoloty tam lądują. Koleś leje hejt, i boldupi, a gdyby miał okazję i środki pewnie sam by tu kupił mieszkanie. Sam z resztą mówi o tym że okolica.spoko itd... nie
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: mieszkałam tam na przeciwko toru XD przez dwa lata nie przyzwyczaiłam się do tego hałasu XD w sensie samolotów prawie w ogóle nie było słychać, ale te spowalniacze... rumor cięzki do zignorowania. Ogólnie na zaznaczonym osiedlu wynajmowałam też parę razy na doby i w głębi było cicho. Wyprowadziłam się stamtąd z ulgą. Nie kupiłabym tam w życiu mieszkania, bo okolica ogólnie średnia.
  • Odpowiedz
Ani razu nie słyszałem odgłosów z WER a szczerze nie kojarzę by ktokolwiek z sąsiadów o tym wspominał kiedykolwiek czy to w trakcie rozmów, rady mieszkańców czy nawet głupiej grupie na FB.


@UkrytaOpcjaHajducka: może nie słyszałeś, bo ci samoloty zagłuszały
  • Odpowiedz
Powinno być takie prawo, że to co było pierwsze, to ma wyższy priorytet a nie ze się #!$%@? ludzie budują koło toru wyścigowego a potem tor likwidują "bo za głośno"


@papaj_21_37: Powinno być takie prawo, że urzędnik wydający zgodę na budowę nowego obiektu mieszkalnego w rejonie oddziaływania przemysłowego pokrywa wszelkie roszczenia strony. A dla rynku wtórnego, zapis notarialny o zakresie oddziaływania przemysłu. Przecież są plany zagospodarowania przestrzennego.
  • Odpowiedz
Podobna sytuacja jest na lotnisku na Bemowie. Deweloper budował blisko lotniska osiedle i ściemniał, że lotnisko będzie wygaszane. Oczywiście żadnych takich planów nie było. Mieszkańcy po wprowadzeniu zaczeli pisać skargi na ruch i hałas na lotnisku.


@drheist: to co piszesz jest nieprawdą. Do roku 2005 lotnisko służyło wyłącznie do obsługi lotnictwa służb porządku publicznego, po zmianie ustawy przez Dorna loty się zintensyfikowały, od mniej więcej 2010 roku już w stopniu bardzo
b.....a - > Podobna sytuacja jest na lotnisku na Bemowie. Deweloper budował blisko lo...

źródło: comment_1583273691l3TO7vCHY5hRnfsKRps941.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Standard wszędzie. W Lublinie był tor, miejsce gdzie były różne spotkania, wyścigi, gdzie zamiast na ulicach ktoś mógł poszaleć na torze itd, obok postawili osiedla i ludzie zaczęli robić wojne żeby zlikwidować tor bo hałas.. dość w sumie medialne to było i dużo cyrków odchodziło. Tor zlikwidowano, niedawno temu deweloper w jego miejsce stawia kolejne osiedle.
  • Odpowiedz