Wpis z mikrobloga

  • 2699
#bekazpodludzi #warszawa

No kurła, nie wytrzymie. Wybudowali osiedle zaznaczone w kółku, osiedle w prostej lini moze z 700 metrow od pasa na Okęciu, z drugiej strony jest węzeł ekspedycyjno rozdzielczy Poczty. Już chwilę po wybudowaniu osiedla , mieszkańcy zaczęli protestować że z WERu dochodza hałasy gdy odbywają sie przeładunki, że po drodze która prowadzi do WERu jeździ za duzo naszych ciezarowek, ze za szybko, zamontowano trzy #!$%@? spowalniacze , ciężarówki teraz robią jeszcze większy huk przelatując przez nie bez zatrzynywania. To teraz głąbom z osiedla przeszkadza huk startujących odrzutowców, i chcą by Okęcie dofinansowało wymiane okien na szczelniejsze. Co za łby, w ogole sąsiedztwo, obok areszt śledczy i urzad do spraw uchodźców wiec #!$%@?ą tu co chwila turbany i inne ciapaki.
Kick_Ass - #bekazpodludzi #warszawa 

No kurła, nie wytrzymie. Wybudowali osiedle zaz...

źródło: comment_15832402947KIjXg7QwideFVEftCiXkU.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@agu42: codziennie tamtędy przejeżdżam i codziennie ktoś sobie skraca drogę. Na szczęście tam nie da się jechać szybko, bo ktoś tak mądrze studzienki w jezdni zrobił, że szkoda zawieszenia ;)
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Mieszkam na Mordorze. Nie stoję w korkach bardziej niż gdziekolwiek indziej w godzinach szczytu. Z tego co zauważyłem, to gorzej jest chociażby na Żoliborzu, albo na Ursynowie gdzie musisz przejechać przez cały Służewiec.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: a ja należę do grupy niezadowolonych osób z tego obrotu sprawy bo ten ekran powstał między trasą szybkiego ruchu a lotniskiem. Była to fajna miejscówka na starty z 29 a teraz jest kolejnym miejscem które zostało skreślone z mapy spottingu
  • Odpowiedz
@mles czasami z balkonu obserwuje tych gałganów i ni #!$%@? nie rozumiem tego zachowania ¯_(ツ)_/¯ chociaż bardziej rozsierdza mnie przejście na jurajskiej przy kłobuckiej, tam to już ludzie mają po całości #!$%@? jajca a sygnalizacja świetlna to dla nich element dekoracyjny xD
  • Odpowiedz
  • 1
@mles tak, to jest standard. I też uważam że to dramat. Sama czasami jeżdżę tam samochodem i wkurza jak nagle tłum wpada pod koła :D
  • Odpowiedz
@snowek1337: Ale tak serio, to akurat w hotelu oczekiwałbym względnej ciszy. Tym bardziej w sieciówce (bo tylko ten jeden ma w nazwie lotnisko ;)). Może też ktoś przyoszczędził na materiałach budowlanych, skoro słychać dźwięki z zewnątrz... Nie raz bywam w innej sieciówce w Krakowie, tuż przy dworcu PKP, przy wylocie z tunelu, a w pokojach z oknami na tę stronę cisza.
  • Odpowiedz
Już chwilę po wybudowaniu osiedla , mieszkańcy zaczęli protestować że z WERu dochodza hałasy gdy odbywają sie przeładunki, że po drodze która prowadzi do WERu jeździ za duzo naszych ciezarowek, ze za szybko, zamontowano trzy #!$%@? spowalniacze , ciężarówki teraz robią jeszcze większy huk przelatując przez nie bez zatrzynywania. To teraz głąbom z osiedla przeszkadza huk startujących odrzutowców, i chcą by Okęcie dofinansowało wymiane okien na szczelniejsze. Co za łby, w ogole
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: To prawda że tam na tasmach pracuja wiezniowie bo nikt nie chce robic za ten marny hajs? Mysle ze wiele moglbys opowiedziec, ludzi co zamawiaja paczki z ali itp by to zainteresowalo bo czesto paczka idzie z chin do polski 3 tyg i potem kolejne 3 lezy na wer. Tam jes taki #!$%@? ze stosami paczek jak mowia plotki?
  • Odpowiedz
@UkrytaOpcjaHajducka: Witam sąsiada. Ja myślałem, że tylko u mnie na parterze nie słychać. Całe poprzednie lato spędziłem w ogródku i samolot słyszałem może dwa razy. Nawet nie byłem świadomy, że jest narzekanie o lotnisko, a tym bardziej o WER xD
  • Odpowiedz
@Kick_Ass Lepiej, w Krakowie była fajna strzelnica. Działała ona od czasów, gdy w promieniu kilometra nie było żadnych zabudowań. Teren obrodził nagle w 2137 identycznych budyneczków.
Zagadka: zgadnij czemu strzelnica nie funkcjonuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@PancakeV tak, więźniowie pracują, było z tego powodu sporo zamieszania, gineło sporo towaru, paru wiezniów dało nogę bo brak realnego nadzoru. Stosów paczek nie dostrzegam, poza okresami świątecznymi. Za duzo powiedziec nie mogę bo mi kiedys grozili zwolnieniem za pisanie na forum pracowniczym!
  • Odpowiedz