Wpis z mikrobloga

MPK Wrocław oferuje swoim użytkownikom wiele atrakcji takich jak:
- wykolejenia
- prorok od paru lat każący zbierać jedzenie, bo w lato bieżącego roku będzie wojna nuklearna (to ten świr co wyjechał do Syrii obrażać Mahometa wśród dżihadystów, skazano go na karę śmierci, ale jakoś go wydostali stamtąd)
- ♪ Arkady ♫ Capitol ♪
- koncerty akordeonowe cygańskich nastolatków

W tamtym roku pojawiła się nowa gwiazda MPK Wrocław, a mianowicie koleś, który beka, opluwa i obsmarkuje losowe kobiety w tramwajach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tamtym roku był ofiarą samosądu, potem go policja zgarnęła i zniknął na jakiś czas (na Kraszewskiego?), ale jak widać powrócił

#humor #humorobrazkowy #mpkwroclaw #wroclaw
r.....y - MPK Wrocław oferuje swoim użytkownikom wiele atrakcji takich jak:
- wykole...

źródło: comment_1583234088gnz0IE6zVq147qRKUesyxa.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@rrdzony: małe sprostowanie - ten świr w Syrii nie obrażał Mahometa, tylko wjechał na nielegalu na teren rządowy (a toczy się tam wojna, więc to dośc poważna sprawa) zamknęli go w pierdlu i czysto teoretycznie groziła mu kara śmierci, ale nikt go na nią nie skazał.
  • Odpowiedz
@rrdzony: Jest jeszcze typ, który od co najmniej 2 lat na przystanku Dworzec główny prosi o kasę na bilet do domu, a jak mu nie dasz do albo opowiada historię życia (zawsze inną) albo grozi śmiercią lub podbiciem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@rrdzony: o w mordę, ale zawodnik (ten od opluwania) - pora kupić gaz w żelu, bo jak odpalę stożek w tramwaju, to mnie w pierdlu chyba zamkną za rekonstrukcję historyczną komory gazowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@rrdzony: ten gość ze zdjęcia często wchodzi do busa linii A na przystanku Mosty Warszawskie w godzinach porannych. Długie włosy, kręcone, wzrok jak by trochę zdziwiony zatopiony w wewnętrznym obłędzie, nerwowe ruchy i przechodzenie z jednego końca busa na drugi, obgryzanie paznokci i mówienie sam do siebie pod nosem.. tak to on.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@mroz3: bo zima i zimno, zrobi się cieplej to wyjdą

@F_Ogot: mnie raz też na Głównym menelica w ten sam sposób próbowała, po jakiejś minucie odpowiedziałem 'je ne comprends pas' to j----a mi tą samą historię po francusku zaczęła xDDD jak zwykle nie daję to tu wygrała piątaka
  • Odpowiedz
@rrdzony: był jeszcze zjeb, który obcinał włosy współpasażerkom i kobieta, która przedawkowała najgrubsze foliarskie teorie spiskowe i darła się na cały tramwaj, że ona już nas wszystkich przejrzała
  • Odpowiedz
@rrdzony jest też gość wyglądający jak siwy Hodor, który próbuje robić zdjęcia kobiecych majtek na liniach jadących przez Nowy Dwór. W zimie robi po prostu zdjęcia kroczy albo dup. Szybko s-------a jak się mu zwróci uwagę - ma nawet dwa telefony i w razie wpadki pokazuje ten drugi, że niby nic nie robił. Ze dwa lata temu to się jeszcze wypierał i udawał oburzonego oskarżeniami, ale parę razy już ktoś krzyknął
  • Odpowiedz