Wpis z mikrobloga

Typowe drogi w polsce i ekwilibrystyczne omijanie dziury. Z dedykacją dla ludzi szkalujących za jazdę lewym pasem w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawy pas to lawa i te wasze pozostałe śmieszne teksty. Jak chcecie jeździć prawym pasem to róbta co chceta, u nas nawet policja często śmiga lewym i nikt na to nie zwraca uwagi, ale wielcy wykopowi "znawcy" mają zgoła odmienne zdanie xd

#polskiedrogi #polscykierowcy #kierowcy #prawojazdy #krakow
digidongi - Typowe drogi w polsce i ekwilibrystyczne omijanie dziury. Z dedykacją dla...
  • 38
@janekplaskacz:@digidongi:

1. To jest krakowskie Dąbie, (al. Pokoju). Nikt, kto mieszka w Krakowie nie powie o tym miejscu "na Alejach". "Na Alejach" się mówi o ciągu Aleja Mickiewicza - Aleja Słowackiego - (ewentualnie) Aleja 29 Listopada. I nawet w tym ciągu jest sporo miejsc z limitem 50.

2. W tamtym miejscu też cisną, a limit prędkości 70 jest jakieś 500 metrów za skrzyżowaniem z którego nagrywający wyjechał. Po drodze jest przejście
@janekplaskacz: typie raz sugerujesz że #!$%@?, następnym razem cisniesz bekę że przy 65 jadę na 5tce, po to żeby później śmiać się z dynamicznej jazdy xd a po co komu dynamiczna jazda jak już nie przyspiesza? Może lubisz trzymać auto na dwójce na tych 60km/y, ale uwierz mi, nie ma sensu. Jak chcesz przyspieszyć to redukcja i ogień, myślałem że takie podstawy zna taki zawodowiec jak Ty ( ͡° ͜
@niepodszywamsiepodbiauka: 3 letnie nokiany WR coś tam. Gdyby nie było skilla to bym się #!$%@?ł. Wszyscy tacy znawcy a nikt nie zauważył jednej prostej przyczyny :) po pierwszym skręcie w prawo zacząłem lekko kontrować w lewo, bo tyłek lekko uciekł, ESP zglupialo i stwierdziło, że chce jechać w lewo i ustawiło samochód w tym kierunku, dlatego właśnie wyleciałem na lewy pas. Powodem są przyzwyczajenia z poprzednich samochodów bez ESP, w których
@digidongi:

typie raz sugerujesz że #!$%@?, następnym razem cisniesz bekę że przy 65 jadę na 5tce,


Nie cisnę beki, po prostu nie wierzę w te 63 km/h. Takie bajki możesz dzieciom opowiadać, jechałeś minimum 80.

To w sumie i tak za mało aby wpaść w takie tarapaty, ale jak widać na twoje umiejętności i stan drogi za dużo.
@digidongi:

jeśli nie wierzysz to proszę bardzo, istnieje taki fajny wzór na obliczenie prędkości, ale do tego trzeba mieć skończona przynajmniej podstawówkę.


Do tego trzeba mieć wiarygodne dane a zmierzenie odległości wykluczają drzewa, które zasłaniają latarnie.
@digidongi: Przecież krzyczącemu polactwu wszystko jedno, oni w kilkuletniej klasie premium i tak nic nie odczują, jak przywykli do wytłuczonych amorów i siermiężnego zawieszenia, a tak to mogą pluć jadem na tych, którzy nie chcą wymieniać zawiasów razem z olejem xD