Wpis z mikrobloga

Typowe drogi w polsce i ekwilibrystyczne omijanie dziury. Z dedykacją dla ludzi szkalujących za jazdę lewym pasem w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawy pas to lawa i te wasze pozostałe śmieszne teksty. Jak chcecie jeździć prawym pasem to róbta co chceta, u nas nawet policja często śmiga lewym i nikt na to nie zwraca uwagi, ale wielcy wykopowi "znawcy" mają zgoła odmienne zdanie xd

#polskiedrogi #polscykierowcy #kierowcy #prawojazdy #krakow
digidongi - Typowe drogi w polsce i ekwilibrystyczne omijanie dziury. Z dedykacją dla...
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na alejach ogólnie jest 70, ile tam miałem? Nie wiem, ale nie wydaje mi się, żebym miał tam nawet 70.

@digidongi: gdzie na alejach jest 70? chyba na Alei 29 Listopada
  • Odpowiedz
@arekarek: 200 metrow dalej widziałem że jest znak z 70, nie wiem ile jest wcześniej, bo w miastach są dziury, łaciate drogi, koleiny, motocyklisci spychający z drogi, pijaczki przechodzące w miejscach niedozwolonych, nawalone znaków pogrupowanych po 5 albo i więcej do tego reklamy na słupach oświetleniowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężko skupiać się na wszystkim.
  • Odpowiedz
Dobra żeby nie było, między słupami trakcyjnymi jest ~30 metrów według google maps, ten dystans pokonuję w około 1.7 sekundy, to daje około 63km/h. To jest dla was ta zabójcza prędkość na pustej, prostej drodze dwupasmowej?
  • Odpowiedz